Živeny v meste - Záhrada Dúbravka

Ahoj Živena, 

Vitaj medi nami. Pretože spoločne to zvládame lepšie. Podporujeme sa, zdieľame radosti ale aj starosti, výhry aj prehry. Počas kruhu Živien, každá dostane svoj priestor. Tvoríme slobodne ako rovnocenné bytosti. Pri rozprávacom kruhu je otázka jasná: Ako sa máš, čo práve teraz najviac riešiš.  Keď dorozpráva, ostatné ešte možno niečo opýtajú sa, prípadne poradia, ak vedia alebo  zdieľajú vlastné skúsenosti k danej téme. Je to taká naša terapia, pretože sme každá na ceste už nejaký ten čas, vieme si pozdieľať svoje skúsenosti. Sme jedinečné a každá z nás potrebuje iný prístup. Rešpektujeme sa navzájom. Ale zároveň sme maximálne úprimné. Okrem rozprávacieho kruhu môžeme maľovať, hrať na nástroje, spoločne tvoriť alebo tancovať..

Stretnutia priebiehajú v Centre Transformácie, na presnom dátume a čase sa dohadujeme v skupine Živeny v meste - ženský kruh na Facebooku. Od Septembra 2021 budem organizovať pravidelne  s prihlasovaním na tejto stránke. 

Kruhy síce organizujem ja bola by som rada, keby sme si program tvorili spoločne  :) Každý kruh bude iný (môžme si voliť rôzne témy) podľa toho ako to budeme cítiť, že skupinka potrebuje. Preto je možné, že si niekedy zatancujeme, inokedy pomeditujeme, zahrám vám na krištálové misky alebo si dáme nejakú prácu s telom. Nechajte sa prekvapiť. :)

Tiež dám priestor aj vám, ostatným žienkam, ktoré sa budete chcieť prejaviť terapeuticky či hocijakým iným spôsobom budete chcieť pracovať so skupinkou. Objavte svoje talenty, prekonávajte samé seba. Kde inde by ste mali začať, ako práve medzi svojimi! Vtedy je potrebné sa so skupinkou vopred dohodnúť, či by bol o túto vprácu záujem. Ide o neplatené lektorovanie. 

Vstupné: zadarmo ale prípadný dobrovoľný príspevok za priestor je vítaný

Občerstvenie: vlastné ale bude k dispozíci voda, čajík...


Pravidelné letné stretnutia Kruhu Živien v meste na Záhrade Dúbravka

Event na FB TU:

Možnosť prespania v chate, kapacita cca 6 miest.

Začiatok od 18:00 hod cca do 23:00. 

Kruh je zadarmo, prípadne nás obyvateľov komunitnej záhrady Dúbravka, poteší dobrovoľný príspevok na správu záhrady alebo môžte doniesť kvety alebo bylinky na vysadenie. :) 

Ak máte záujem pred spoločným kruhom absolvovať nejakú aktivitu alebo terapiu z mojej ponuky (Maľovanie dušou, Rapé ceremónia, terapeutický rozhovor, Access Bars Terapia, Access Energetic Facelift, Dotyková terapia) Nechajte mi o tom správu a presný čas kedy by ste prišli v prihlasovacom formulári :) Prípadne mi zavolajte na číslo 0948 18 99 33. 

Teším sa na Vás!


Prihlasovací formulár- Kruh Živien v meste na záhrade v Dúbravke (Plachého 16), Bratislava

Teším sa na Vás, milé Živienky!