Vitajte na moje stránke o liečení dotykom...


O tom, že dotyk lieči som sa presvedčila už v roku 2019 kedy som zažila svoju prvú skúsenosť s medicínou Bufo Alvarius (najsilnejšie psychadelikum na svete používané domorodými mexickými kmeňmi na liečenie a astrálne cestovanie). Počas ceremónií sa nás šaman aj jeho pomocníci dotýkali. Vtedy som ešte nevedela ako to funguje ale cítila som TO, vedela som TO...dotyk, objatia, pohladenia...Ako mi to veľmi chýbalo a aké nesprávne nastavenia mysle ohľadom ´dotýkania ´ som mala! To všetko sa  mi darí postupne meniť vďaka metódam práce s energiou a vedomým dotykom. Spočiatku bolo mojou motiváciou vlastné osobné liečenie. Neskôr som zistila, že liečenie dotykom je niečo, čo potrebujeme všetci...je to nádherná práca a ja som neskutočne vďačná, že ju môžem robiť. 


Transformačné dotykové terapie (pre viac info kliknite na odkaz)

Energetické ošetrenie tváre  - Access Energetic Facelift  (zahŕňa aj klasickú masáž tváre)


Dotykové terapie prebiehajú v bezpečnom a príjemnom prostredí v Centre Bratislavy. Súčasťou je rozhovor  a prípadná telefonická konzultácia pred aj po terapii. 


Metódy práce

Psychoterapia, Psychosomatika, Klasická masáž, Intuitívna masáž, Masáže podľa elementov, Tradičná Tantrická masáž, Meditácie, Energetická práca

Ako sa objednať

Objednávky prijímam telefonicky na číslo 0948 18 99 33 alebo cez SMS, Whatsap. 

V prípade, že nedvíham telefón, zanechajte mi prosím správu, ja sa vám ozvem. 

Ceny

Platný cenník TU

Kde sa nachádzam

Salón Euphoria, Bezručova 8, Bratislava (1.poschodie, zvoniť na zvonček alebo volať)

Parkovanie na ulici Bezručova (parkovací automat) alebo v podzemných garážach OC Eurovea (3hodiny zadarmo)