Táto terapeutická prax vám umožňuje vybrať si z piatich rôznych zážitkov inšpirovaných prírodnými živlami - elementmi. Masáž vás zavedie z mysle z tela a do prúdu vašej životnej energie.

Potrebujem sa rozvibrovať..

Voda predstavuje kvalitu plynutia, púšťania..Masáž má očistný charakter nielen pre vaše fyzické telo (toxíny, svalové napätie..) ale aj pre vašu psyché (potlačené vodné emócie). Rozpohybovaním vodného elementu a vody v tele (sme skoro 80  % voda) sa začnú vaše emócie hýbať a tým sa uvoľnia ľady (emócie) vo vás. Zlepší sa váš psychický stav, budete viac cítiť, viac sa smiať, viac prežívať..stanete sa EMPATICKEJŠÍ. 

Len ak si svoje emócie vážime a dovolíme si ich cítiť, môžeme v sebe vytvoriť ROVNOVÁHU. 

Prúdenie a plynutie sú dve hlavné vlastnosti vody a emócií ako takých.

STAŇTE sa vodou, staňte sa bezbrehým oceánom, OTVORTE sa svojim emóciám a začníte CÍTIŤ.

Potrebujem sa uzemniť..

Strácate pevnú pôdu pod nohami? Cítite, že sa potrebujete VRÁTIŤ k svojmu telu (dalo vám to už vediet, že?) a OBNOVIŤ tak  rovnováhu vášho zemského prvku? 

Ak sa potrebujete vedome  zaoberať fyzickým životom: nie iba tak, že umožníte vášmu telu aby budovalo, cítilo, skúmalo a tvorilo, ste tu správne.  Vynikajúcou starostlivosťou o seba, s plnou úctou a láskou k telu je práve táto zemská masáž, ktorá sa znovu postará o vaše fyzické telo. 

Masáž slúži na zbavenie tela od nahromadeného stresu tak aby ste sa mohli znovu dostať do kontaktu s vaším obnoveným telom a svetom okolo vás, pomáha dostať vaše zemské energie do rovnováhy. 

Dochádza k ROZŠIROVANIU genitálneho potešenie do prežívania tohto potešenia v celom tele od stimulácie k citlivosti. 

Potrebujem nabrať správny smer..

Vzduch predstavuje intelekt, logické myslenie a myšlienky ako také. Je to naša MYSEĽ

Keď váš vzdušný prvok poletuje ako divý a vy neviete usporiadať svoje myšlienky, táto masáž vás ich zaručene zbaví.

Ak je naopak váš vzduch nehybný ako smrť a vy máte tzv. BRAIN FOG (zahmlenú myseľ), táto masáž rozpohybuje element vzduchu vo vás a vám to opäť začne CRYSTAL CLEAR myslieť. 

Čokoľvek, čo poskytuje mysli konkrétnu, jednoznačnú úlohu, pomôže sústrediť sa s jednoznačným zámerom. Pri tejto masáži sa budeme učiť pracovať vedome s dychom, tak aby sme rozpohybovali chýbajúci element ohňa a tiež budeme pracovať na otváraní srdiečka. 

Potrebujem sa rozpáliť....

Ak je váš ohnivý prvok búrlivý  a vy sa obávate jeho sily alebo je naopak pridusený a vy ste taký... ´mäkkýš/-ka´... táto terapeutická masáž vám pomôže harmonizovať (umierniť alebo naopak rozdúchať) váš vnútorný OHEŇ. 

Ak neviete ovládať svoje ohnivé emócie (AGRESOR), ste v poriadku!!!! Mali by ste  však urobiť vo svojom každodennom živote miesto snom, intuícií a víziám. Pretože vy len nemáte kam usmerniť svoju úžasnú ohnivú energiu. Čo tak použiť ju na vymedzenie svojich osobných hraníc? 

Dokonca môžete do svojho fyzického života, intelektuálnych procesov aj emocionálneho vedomia vniesť pohľady a vízie z perspektívy vznášajúceho sa orla (alebo hocijakého silového zvieraťa s ktorým sa stotožňujete). 

Masáž je vhodná  na obnovu svojej životnej sily (vnútorný oheň). Alebo na spracovanie strachu z potláčaných ohnivých emócií (hnev, agresivita, vina, hanba a pod.).


Potrebujem sa napojiť..

      Tvoje telo je tvoj chrám. Telo vnímame ako posvätný chrám tela a prejavujeme mu patričnú úctu. Ale ty VIEŠ, že nie si len toto TELO...

Táto masáž ti umožní prežívať svoje energetické telo, ktoré prebýva vo fyzickom tele.  TY vstúpiš do stavu ROZŠÍRENÉHO VEDOMIA. Tak pomaly, že si to ani nevšimneš. Návrat bude ako prebúdzať sa z magického sna..

Potrebujem vedieť..

SOM TERAPEUT-ka. Špecializujem sa na  ´Na - Telo´ orientovanané metódy alternatívnej psychoterapie. 

Napájam sa na prírodné sily,  zdroj vesmírnej energie, Kunalíni (hadiu) energiu a pod.  Rada používam svoju intuíciu. 

Okrem toho mám k dispozícii tieto techniky: psychoterapia, psychosomatika, bodywork, klasická masáž, intuitívna masáž, tantrická masáž, dych, šamanské techniky.

Tantra masáž je typ masáže, ktorá využíva sexuálnu energiu na dosiahnutie vyššieho stavu vedomia. 

Viac informácií o Tantre TU

"Tantra is a great yea-sayer; it says yes to everything." 

Rajneesh

More quotes about Tantra HERE

Teším sa na naše stretnutie!