Tantrické odblokovanie tela (TOT) a Energetický orgazmus

Retreat s Andrewom Barnsom TOT a Energetický orgazmus absolvovaný v Júni 2022


O čo ide

Masáž ako intenzívny liečivý proces, ktorý napomáha rozpustiť fyzické, emočné a energetické bloky v oblasti sexuality. Predstavuje techniky De-Armouringu spojené aplikované do oblasti tantrického liečenia. Ide o odblokovanie napätia vo svaloch, ktoré priamo súvisia s uvoľnovaním blokov v oblasti sexuality.  Umožňuje postupné zbavovanie sa ochranného panciera (brnenia), ktoré nám bráni v prežívaní svojej sexuálnej ale aj životnej energie.  Tento obranný mechanizmus tela nás síce ochraňuje pred nechcenými pocitmi ale zároveň nám aj bráni naplno precítiť svoje telo a orgazmické stavy (pripravuje naše telo na prežívanie celo telových orgazmov). 

Čo získate

Táto terapeutická masáž vám pomôže oslobodiť sa od všetkého, čo vám bráni plne prežívať svoj životný a sexuálny potenciál. Pomáha pri uvoľňovaní vzorcov, blokov, obmedzujúcich presvedčení, ktoré nám bránia prežívať naplno nielen svoje sexuálne vzťahy ale umožňuje aj rozprúdenie toku chi alebo životnej energie v tele uvoľnením  bolesti alebo emócií,  ktoré ju blokujú.  Obnovuje vašu prirodzenú rovnováhu a generuje transformáciu na bunkovej úrovni. Tento proces využíva tlakové body, silné vibrácie, dych a pohyb vašej energie celým telom na uvoľnenie, rozbitie a odstránenie panciera vášho tela. 


Bežné účinky hlásené ľuďmi, ktorí tento proces vykonali, sú: 

Životná energia pulzuje telom s väčšou silou a veľkosťou, život plynie ľahšie a väčšina zažíva väčší kontakt so sebou samým a s Bohom, hlbšiu intimitu vo vzťahoch a prístup k hlbším a vyšším úrovniam orgazmu. Okrem toho vzniká väčšia potreba robiť činnosti, ktoré vyživujú telo, inšpirujú srdce a motivujú myseľ - to, čo vyjadruje najhlbšiu túžbu nášho srdca.

Mne osobne táto terapia umožnila uvoľniť strachy z minulosti, pretože som si doteraz svoje vzťahy tvorila na základe sexuálneho magnetizmu k partnerom, ktorý neboli pre mňa vhodní. Po odblokovaní tohto miesta (nachádzalo sa na hrudnej kosti) som pocítila ľútosť nad stratou partnera ale zároveň mi to umožnilo pochopiť vzorec,na základe ktorého som bola sexuálne priťahovaná k istému typu mužov. Energetický orgazmus bol pre mňa neskutočným zážitkom, ktorý mi pripomínal prežívanie na medicíne Bufo Alvarius (psychadelická žaba). Mojim telom prechádzali impulzy blaženosti, niekedy na niekoľkých miestach naraz. Jednoduchým pozorovaním a sústredením sa na ten moment som bola schopná prejsť do vysokovibračného stavu a to bez akýchkoľvek medicín alebo psychadelík. Tento pocit mi zostal ešte dlho po tom, ako sa skončila energetická terapia. Dokonca som sa vznášala v tejto blaženosti ešte niekoľko dní po tomto zážitku. 

Ako to prebieha

Celú terapiu začíname rozhovorom v prípade, že konzulácia prebehla telefonicky môžeme skrátiť. 


Samotná masáž prebieha na zemi na matraci, najlepšie keď je klient úplne nahý (nemasírované časti prekrývam dekou). Začíname technikou ´Energetický orgazmus´ (popis nižšie), kedy je na klientovi aby sa úplne uvoľnil a odovzdal energetickým impluzom, ktoré telo pripravia na ďalšiu prácu. Potom postupne na tele vyhľadávam body, ktoré je potrebné odblokovať. Niekedy postupujem aj intuitívne ak je to potrebné.  Dôležitá je spolupráca s klientom, ktorého úlohou je zostať pri procese prítomný. Vyzývam ho dýchať, čo najviac sa uvoľniť napríklad aj hlasom. Pretože pri masáži sú uvoľnované aj emócie rôzneho druhu (smútok, hnev atď) a môžu byť spojené s rôznymi slovnými prejavmi, na začiatku terapie si dohodneme únikové slovo, ktoré bude znamenať ´dosť, už nevládzem´. 


Integrácia - priestor na relaxáciu. 

Záverečný rozhovor. Po masáži bude čas na oddych, rozhovor, čaj.

Techniky

Používam mäkké techniky - pôsobenie jemného trvalého tlaku na body na tele až kým sa napätie (emócia) nevybije alebo tvrdé techniky - použitím silnejšieho tlaku (napr lakťami). Všetko po dohode s klientom, aktívnym načúvaním a spolupráci s klientom. 

Energetický orgazmus

Tantrické odzbrojenie zahŕňa prácu s orgazmickou energiou a rozšírenie kapacity pre potešenie v tele. Tieto tantrické energetické praktiky zvyšujú našu vibračnú frekvenciu a prebúdzajú vyššiu úroveň vedomia a umožňujú využiť sexuálnu energiu ako transformačný prúd, ktorý podporuje prečistenie emočného tela. 

Ide prácu s celým telom, kedy používame svoju sexuálnu energiu k vytvoreniu stavov v tele pre liečenie, na odstraňovanie blokov a otváranie tela voľnému a nerušenému toku energie. 

Môže zahŕňať aj odbloky oblasti panvy a genitálií. 

Objednávky: Telefonicky na čísle 0948 18 99 33 alebo pomocou formuláru nižšie

Masírujem v príjemnom domácom prostredí

Čas trvania:  2 alebo 3 hod 

Po masáži môžete byť unavený, je potrebné vyhradiť si čas na regeneráciu. Je treba piť veľa tekutín. 

Cena

200 EUR (2hod), 300 EUR (3hod)


Viac o TOT a Retreate s A. Barnsom si prečítate v Článku TU


Chcem sa objednať na Odblokovaciu masáž