TANTRICKÁ CESTA 

K MULTIORGAZMICKÉMU POTENCIÁLU

Cieľom tantrickej cesty je otvorenie sa bezpodmienečnej energii LÁSKY prostredníctvom liečivého dotyku a dychu. Počas týchto liečení vám vytvorím priestor, kde sa budete môcť úplne UVOĽNIŤ a zabudnúť na starosti bežného sveta. Úplné pustenie kontroly a odovzdanie sa liečivým dotykom vám umožní otvoriť sa životnej alebo aj sexuálnej energii, ktorá je nám prirodzená. Sme predovšetkým sexuálne bytosti, inak by sme neprežili. Ako ľudstvo momentálne prechádzame do energie štvrtej čakry, teda SRDCA. Je vaša sexualita prepojená so srdcom? Aký veľký priestor dávate vo svojom živote emóciám? Viete prejaviť lásku?

Pri dlhodobej práci so zámerom je možné dosiahnuť tzv. stav UMOŽŇOVANIA, kedy sa dostávame mimo MYSEĽ a necháme TELO a SRDCE, nech sa otvorí...Stanete sa citlivejším, empatickejším, budete srdečnejší a prijímajúci. Je nádherné vedieť naplno cítiť lásku. Že to bolí? Je vaša láska naozaj bezpodmienečná? Aby sa takou stala, najskôr je potrebné vyliečiť boliestky, zranenia, spomienky z minulosti... Hovorí sa, že srdce musí byť 100x zlomené, aby sa vyliečilo. Ako s tým pracovať nás učí sám život, musíme však byť ochotní načúvať mu.

Je možné dosiahnuť aj mimotelové zážitky, všetko však pomaly, postupne... Záleží to na VÁS, je to VAŠE liečenie. Všetko, čo sa deje, je v súlade s vašim vlastným tempom, tak, aby ste mali čas JEMNE popúšťať bloky, presvedčenia, programy, ktoré vám bránia napojiť sa na energiu všeobjímajúcej lásky. Umožníte tak liečenie toho, čo vám bráni napojiť sa na vlastný ZDROJ orgazmickej liečivej energie. Budete mať ak možnosť úplne sa uvoľniť, spojiť sa so sebou samým, nahliadnuť do svojho vnútra a preskúmať vlastné podvedomé bloky, ktoré vám bránia naplniť svoj multi-orgazmický potenciál. Počas vašej cesty vám poskytnem bezpečné prostredie a skúsené vedenie.

Nie je nutná žiadna predchádzajúca tantrická ani mimotelová skúsenosť. Ak také sú, je dobré posledné cesty prekonzultovať, pretože z mojej skúsenosti je možné vás napojiť tam, kde ste naposledy skončili.


Kto som

Volám sa Lucia Jasna Glejteková a som spirituálna sprievodkyňa a tantrická liečiteľka. Mojím poslaním je pomáhať ľudom pri objavovaní a transformácii vzorcov, blokov a obmedzujúcich presvedčení, ktoré nám bránia prežívať život naplno, nielen v oblasti sexuality. Telo, duša, emócie. Sexualita je spojená s potrebou blízkosti a prežívania emócií. Nielen u žien, ale aj u mužov. Okrem toho sa zaoberám energetickým liečením a šamanskými metódami práce s energiou. Všetky tieto aspekty pri mojej práci veľmi rada prepájam.

Vo svojej terapii sa venujem piatim rovnocenným smerom: Liečenie fyzických blokov, Liečenie emočných zranení, Liečenie na mentálnej úrovni, Liečenie na spirituálnej úrovni a Obnova životnej energie.

Používam techniky Na telo orientovanej psychoterapie ako sú: bioenergetika, psychosomatika, bodywork, holotropné dýchanie s prácou panvy - Rebirthing a pár ďalších, ktoré kombinujem s dotykom a masážnymi technikami (Tantrická masáž, De-Armouring, Šamanské masáže podľa Elementov a iné) a taktiež s technikami energetického a šamanského liečenia a čistenia (medicíny Rapé a Sananga, meditácie, šamanské hudobné nástroje a soundhealing).

Vychádzam z vlastných skúseností, ktoré som nadobudla počas môjho objavovania vlastnej spirituality. Učila som sa dva roky u terapeuta Tomáša Fodora (rebirthing.sk), prešla som viacerými skúsenosťami s medicínami (napr. Rapé, Bufo Alvarius, Ayahuasca a pod). Zúčastnila som sa retreatov so šamanmi a sprievodcami v Španielsku (Octavio Rettig) aj na Slovensku.

Tantrickému liečeniu a odblokovaniu sa venujem 3 roky v súkromí, od júna 2021 aj profesionálne.

V júni 2022 som absolvovala retreat s Andrewom Barnsom: Tantrické odblokovanie & Energetický orgazmus. Lektor nás previedol masážnymi technikami, ktoré pomáhajú uvoľniť bloky, vzorce či naučené spôsoby správania a vnímania, ktoré nám môžu brániť v plnom prežívaní našej sexuality.

Mojimi klientmi sú nielen skúsení tantrici, ale aj bežní ľudia, ktorí by sa radi zoznámili s tantrickým liečením na profesionálnej úrovni. Viac o mne sa dozviete TU:


Čo môžete zažiť

 • Naučíte sa uvoľniť myseľ a pustiť kontrolu (meditácia v praxi)

 • Stretnete sa a začnete pracovať so svojou orgazmickou energiou

 • Spoznáte lepšie svoje telo, naučíte sa rozpoznávať jeho signály

 • Napojíte sa na svoj energetický potenciál a naučíte sa ho používať v bežnom živote (súčasťou sú aj techniky na uzemnenie)

 • Dotknete sa svojich limitov, vzorcov, neprospešných nastavení v oblasti sexuality a práce s telom

 • Pri práci s partnerom - spoznávanie jeden druhého, harmonizácia partnerského vzťahu na sexuálnej a komunikačnej úrovni

 • Nové zážitky osobné alebo na prehĺbenie vzťahu s partnerom

 • Fyzické aj psychické uvoľnenie (odbúranie stresu a napätia)

 • Naučíte sa techniky tantrickej masáže

 • Možnosti ďalšieho vzdelávania (odporúčania na prácu v domácom prostredí a pod.)

 • Flexibilitu stretnutí, osobný prístup

MULTIORGAZMICKÝ MUŽ

CESTA ZA JEHO MULTIORGAZMICKÝM POTENCIÁLOM


Muži boli odmalička vedení k tomu, aby neprejavovali emócie. Určite poznáte výroky typu: ´Chlapci neplačú´ alebo ´Úspech a veľa peňazí ti prinesú šťastie do života´. Ale priznajte si to, muži, ste naozaj šťastní? Čo sa deje, keď potrebujete vyjadriť svoje emócie? Viete ich popísať? Máte problém rozpoznať svoje pocity od pocitov druhých? Darí sa vám vyjadrovať lásku navonok? Alebo máte problém vybrať si tú pravú partnerku pre vás? Zažili ste veľa odmietnutí a nepochopení zo strany žien práve preto, že neviete dostatočne jasne komunikovať?

Multiorgazmický muž je program pre muža, ktorý vám pomôže spojiť sa nielen so svojím TELOM, ale postupne po malých krôčikoch vám pomôžem napojiť sa aj na VAŠE SRDCE. Srdce muža je nekonečne silné, pevné, stabilné. Dáva žene istotu, podporu, aby sa ona mohla uvoľniť. Ako však poskytnúť žene istotu, keď ani vy si nie ste istí sami sebou? Moja skúsenosť je taká, že keď si doprajete čas, spoznáte samých seba a prijmete sa TAKÍ, AKÍ STE, pomôže vám to vstúpiť do lásky predovšetkým sám k sebe. A to je základ všetkého. SPOZNAŤ A MILOVAŤ SÁM SEBA. 

Muži a ich sexualita je široká a náročná téma, predovšetkým preto, že u mužov bola sexualita systematicky potláčaná, tabuizovaná a znevažovaná. Masturbácia a sexuálne prejavy neboli spoločnosťou prijímané ako niečo, čo by sa patrilo prejavovať v živote distingovavaného muža. Preto sa orgazmus stal rýchlym návodom ako sa zbaviť prebytočného napätia a emócií. Hlavne rýchlo a nenápadne. A problém so sebaprijatím svojej mužskej sily a potencie bol na svete. Muží, zamyslite sa:   Ako veľmi prijímate a milujete svoje telo? Kde v tele cítite sexuálnu energiu? Máte sex pre uvoľnenie alebo pre spojenie sa s niekym koho MILUJETE? Malí chlapci boli strašení, že masturbácia je hriech. Preto sa často skrývali a nebolo im dopriate, aby dobre spoznali svoje telo. Preto sa naučili masturbovať rýchlo, potajomky, aby mama nezistila... ejakulácia ako cieľ. Čo najrýchlejšie uvoľniť nahromadené emócie... Toto je častý problém nielen u mužov, ale aj u žien... SEX používame ako NÁSTROJ na uvoľnenie namiesto toho, aby sme vnímali jeho energetickú a duchovnú podstatu. TOTO by som si tak veľmi priala zmeniť!

Program šiestich terapeuticko - masážnych stretnutí, počas ktorých zažijete tantricko - energetické liečenie TELA a DUŠE vám umožní naplno sa otvoriť sexuálnej energii tak, aby prepojila vašu sexualitu so SRDCOM. Milovanie sa tak stane nie spôsobom, ako uvoľniť stres a napätie, ale spôsobom, ako sa spojiť s vašou partnerkou alebo vami samými na úrovni LÁSKY. 

Muži tak dostanú návod ako sa láskyplne spojiť so svojim telom, milovať ho také aké je a rozšíriť tak možnosti prežívania orgazmických pocitov nielen v oblasti panvy ale celého tela. Dostanú informácie o tom, ako prejsť zo závislosti na ejakulácií, tzv. sexuálnemu potešeniu z potreby uvoľnenia stresu a napätia k posvätnému SEXUÁLNEMU SPOJENIU. Na to nám budú slúžiť masáže a rôzne cvičenia, ktoré bude mať možnosť zažiť. 

Liečenie bude vytvorené priamo na mieru podľa vašich individuálnych potrieb. Každé stretnutie trvá podľa potreby 2-3 hodiny.

Čo budeme robiť:

1. Úvodný rozhovor (nastavenie zámeru a cieľov spolupráce) + Kundalíni Yoga (technika dych, pohyb) na rozprúdenie orgazmickej energie v tele + zážitok Kundalíni masáže). 2 hod

2. Rituál uctenia tela a otvorenia srdca (tantrická masáž na odblokovanie energie v srdcovej oblasti, liečenie blokov, vzorcov a presvedčení v srdcových záležitostiach ako sebaláska, sebahodnota, tvorenie vzťahov a pod.). 2 hod

4. Liečivá sila dychu ´Rebirthing´ (katarzná dýchacia technika na odblokovanie tráum, vzorcov a presvedčení z detstva - Liečenie vnútorného dieťaťa (1 alebo 2 terapeuti). 2 hod

3. Rituál uctenia tela a otvorenia srdca spojený s liečivou silou dychu ´Rebirthing´ (tantrická masáž spojená s dýchacou technikou na odblokovanie vzorcov, programov a presvedčení, ktoré bránia prežívať vlastnú sexualitu naplno). 2 hod

4-5. Tantrické Odblokovanie tela - De-Armouring (metóda na odblokovanie hlbokých vzorcov a presvedčení spojených s prežívaním vlastného tela a sexuality, ale aj vzorcov v iných oblastiach života). 2 x 2 hod

6. Energetický orgazmus - multiorgazmický zážitok a napojenie na svoj najvyšší energetický potenciál. 2 hod

12 hodín práce, cena jednotlivo 2400 EUR

CENA za program Multiorgazmický muž: 1499 EUR, možné platiť aj na dve splátky, pri okamžitej platbe zľava 100 EUR


MULTIORGAZMICKÁ ŽENA

CESTA ZA JEJ  MULTIORGAZMICKÝM POTENCIÁLOM


Ženy boli síce ako malé dievčatká viac vedené k tomu, aby prejavovali svoje EMÓCIE než muži ale takisto boli učené aby sa správali istým naučeným spôsobom: tzv. "Dobré Dievčatko" alebo "Ocinkova princezná", ktorá dostala pri každom plači pusu a zmrzlinu ale potom zas mala byť milá a veselá. Častokrát bez toho aby sa dospelí zaujímali o dôvod nespokojnosti. Pocity frustrácie nahradila sladká chuť zmzliny,  ale skutočne frustrácia zmizla? Nie, zbierala sa až do dospelosti. Dnes sú dospelé ženy plné polačeného HNEVU, FRUSTRÁCIE a napätia, ktoré však nemajú šancu prejavovať. Jednak preto, že sa boja sami seba ale aj preto, že to neprijímajú, že aj takéto môžu byť. Hanbia sa za to. Nedávno som mala možnosť naplno sa stretnúť so svojou vnútornou postavou ´Nasratej Lucie´a naozaj som sa bála samej seba. Mala som pocit, že niekoho zabijem, bola to neskutočne znižujúca sila! Pritom veď nič také hrozné sa nestalo (spätne uvažujúc). Tak prečo som sa tak nasrala? Vnútorná frustrácia, ak nie je ventilovaná, sa hromadí častokrát niekoľko životov. Táto frustrácia ani nemusí byť vaša ale môže byť dedená a prenášaná z pokolenia na pokolenie. Naše mamy a babky trpeli omnoho väčšou neslobodou po všetkých stránkach ale nemohli s tým nič robiť. Vychodili nám cestičku aby sme si my dnes mohli vstúpiť do ženského potenciálu. Čistíme celé naše rody od záťaží a potlačených nevypovedaných krívd a ublížení. Ako tento hnev prijať, pripustiť si a pustiť, keď má takú ničivú silu? Ja veľmi rada používam techniky práce spojené s telom, pretože emócie cítime predovšetkým v tele. V spojení s dychom, Elementami ako Zem, Voda, Vzduch atď. vieme danú emóciu ľahšie uchopiť a transformovať.  

A čo keď ocinko nebol prítomný v čase, keď ho najviac potrebovala? Prvý muž, ktorý ju sklamal. Napríklad ja som už veľmi skoro prežívala svoju sexualitu, ale nikto mi nevysvetlil, čo to sú za pocity. Tak som to prejavovala po indiánsky, tak, ako to bolo. Reakcie okolia však indiánske neboli. A tak som sa prvýkrát stretla s pocitom VINY a HANBY za to, aká naozaj som. Neskôr sa k tomu pridali pocity ZNEUŽITIA, ODMIETNUTIA. Á, problém s dosiahnutím orgazmu pri milovaní s mužom bol na svete. Nehovoriac o tom, že nádherné obrázky žien z časopisov, ktoré nezodpovedali tomu, čo som videla v zrkadle, viedli k neprijatiu samej seba a svojho tela. Mala som pocit, že nie som zaujímavá, že nie som dosť dobrá. Že by som sa mala chlapcom zapáčiť, ale to išlo jedine sexuálnym spôsobom, čo viedlo zas k smútku a bolesti zo vzťahov... Pocity nedostatočnosti, nízkej sebahodnoty, viedli k tomu, že sa ku mne tak aj správali...


A tak sa moje SRDCE zatvorilo pre LÁSKU. Moje telo necítilo. Moja myseľ bola plná strachu a domnienok.

Ako som to vyliečila? Stále to liečim...

NOSÍME MASKY, pretože sa bojíme vlastnej pravdy. Som tak ako vy na ceste za tým, kto naozaj som.

ČO mi pomohlo?

PRIJAŤ svoju sexualitu, naučiť sa milovať svoje telo, svoju JÓNÍ (tantricky milovať sa dá aj sama so sebou). Začala som rozpoznávať signály svojho TELA a svojho SRDCA... pomohla mi Tantra. :)

Multiorgazmická žena je program šiestich terapeuticko - masážnych stretnutí, počas ktorých zažijete tantricko - energetické liečenie TELA a DUŠE. Vďaka nim spoznáte a prijmete svoje TELO také, aké naozaj JE. Naučíte sa milovať každú jednu bunku svojho tela. Pretože pre miliardy buniek vášho tela, VY STE BOHYŇOU! Ženy majú schopnosť zažívať mimotelové zážitky počas orgazmu niekoľkonásobne! Ako pracovať so sexuálnou energiou tak, aby nezostala iba v panve, ale aby ste ju vedeli vedome DYCHOM potiahnuť do vyšších energetických centier cez SRDCE až po korunnú čakru? Je možné dokonca ASTRÁLNE vycestovať, obnoviť bunky tela (namiesto botoxu), vyčistiť si hlavu a pustiť všetko napätie a stres... Toľkými orgazmami, koľkými len budete chcieť (v súkromí).

Ženy získajú návod ako sa čistiť od nahromadených emócií ako je hnev, frustrácia smútok, tak aby sa vedeli lepšie spojiť samé so sebou a zistili, čo naozaj potrebujú od seba či od svojich blízkych,  či už v bežnom vzťahu alebo vo vlastnej sexualite. Budú mať možnosť naplno sa spojiť so svojou sexualitou v jej dravej, neútanej forme (mnohé ženy to zatiaľ nikdy neurobili) a vstúpiť si do archetypu SEXUÁLNEJ BOHYNE, ktorá pozná a miluje svoje telo a každý dotyk je pre ňu orgazmickým zážitkom. 


Jej telo je plodné ako Matka Zem, jej srdce prijíma a odpúsťa. Jej myseľ je čistá a jej duša slobodná. Žena Bohyňa je pripravená  sa úplne odovzdať svojmu mužovi. 

Toto liečenie bude vytvorené priamo na mieru podľa vašich individuálnych potrieb. Každé stretnutie trvá podľa potreby 2-3 hodiny.

Čo budeme robiť:

1. Úvodný rozhovor + Kundalíni Yoga + Kundalíni masáž (techniky Kundalíni yogy na rozprúdenie orgazmickej energie, integrácia). 2 hod

2.-5. Tantrická masáž podľa 5 Elementov (OHEŇ, VODA, VIETOR, ZEM - tantrická masáž na harmonizáciu vybraného elementu v tele. Budete si môcť vybrať 3 elementy, ktoré počas 3 sedení harmonizujeme. Je možné vymeniť za Tantrické odblokovanie tela a Rituál uctenia tela tak, ako je to v programe Multiorgazmický muž. 4 x 2 hod

6. Energetický orgazmus - Multiorgazmický zážitok a napojenie sa na svoj najvyšší energetický potenciál. 2 hod

Multiorgazmická žena je viac zameraná na Elementy a spojenie so svojimi piatimi zmyslami. Je to preto, že ženy sú zvyknuté viac preciťovať emócie cez svoje telo a naše telo je podľa tantricko-šamanských učení tvorené z piatich živlov = elementov. Počas týchto stretnutí získate návod, ako sa viac spojiť so svojím telom pomocou živlov elementov (oheň, voda, vzduch, zem, duch) a dostanete návod, ako s nimi ďalej pracovať aj v súkromí, nielen v oblasti sexuality.

V prípade, že preferujete viac Tantrické odblokovanie tela alebo iné techniky, je možné sa dohodnúť na zmene programu.

12 hodín práce + úlohy na doma, cena jednotlivo 1800 EUR

CENA za program Multiorgazmická žena: 999 EUR, možné platiť na dve splátky, pri okamžitej platbe zľava 100 EUR


MULTIORGAZMICKÝ PÁR

CESTA ZA SPOLOČNÝM MULTIORGAZMICKÝM POTENCIÁLOM


Prehĺbte svoj vzťah na komunikačnej, sexuálnej, ale aj duchovnej úrovni. Počas desiatich stretnutí individuálne a potom aj spoločne budete mať možnosť objaviť rozšírenú úroveň vášho vzťahu. Spoločne sa ponorte do tantrickej práce, rituálov a ďalších úloh, ktoré vás budú podporovať na vašej spoločnej ceste k multiorgazmickej láske. Je to možnosť ako sa pozrieť na ´výzvy svojho partnerského života ´z iného uhla pohľadu.  Tantrický prístup k odblokovaniu blokov, presvedčení a neprospešných predstáv o tom, čo to pre vás znamaná, byť ideálnym párom, predstavuje tiež potenciál ako sa spoločne s partnerom nasmerovať na dosiahnutie spoločných cieľov, či už v oblasti vzťahu, hojnosti, väčšej slobody či radosti z partnerského života.

Moja skúsenosť je taká, že čím viac slobody si v partnerstve doprajeme, tým je náš vzťah živší, láskyplnejší a pravdivejší. Slobodný vzťah nie je o tom, že budeme mať viacej partnerov naraz a budeme si užívať, bez toho aby nás zaujímali pocity druhých. Je to o tom, že sa ja si v každom momente znova a znova vraciam do svojho stredu a pozorujem, kde sa práve nachádzam. To znamená, že som napojená na svoju vnútornú PRAVDU (aké mám pocity, čo práve prežívam, ako sa mám v tom a v tom, čo mi to vyplavilo, odkiaľ to poznám, kde na tele to cítim a pod.)  Slobodný vzťah je o dôvere. Viem, že na to aby som sa cítil/cítila bezpečne, nepotrebujem žiadne zmluvy ani nikoho iného na to,  aby mi hovoril ako sa mám cítiť a čo mám ako robiť. ZDROJ BEZPEČIA JE VO MNE.  Ak sú obaja partneri naozaj schopní žiť v pravde a komunikovať jasne a narovinu,  čím si práve prechádzajú alebo ako to majú, nepotrebujú žiadny vonkajší nástroj k tomu, aby im dal postup ako reagovať, čo povedať alebo čo urobiť. Je to presný opak toho, čo nás učili ale my sme schopní a zaslúžime si opäť nájsť slobodu vo vzťahu, ktorá znamená: "Ja sa slobodne rozhodujem, že sa ti v tomto momente odovdávam celá/celý,  nemusím ti nič skrývať, nič tajiť, som tu naplno pre teba, rovnako ako ty si tu pre mňa, Tvoje šťastie je pre mňa všetkým.Nemusím sa ťa báť, môžem s tebou tvoriť a pustiť sa..."

Len slobodná láska nám umožní úplne sa odovzdať vo vzťahu. 

Tantrická párová ceste je o tom, naučiť sa žiť v pravde sám k sebe (nacítiť sa na seba, na to,čo práve potrebujem) a veriť si, že ja mám právo aby som v živote mal to, čo potrebujem, to čo chcem. Zároveň, dávam tomu druhému právo (pretože ho milujem),  aby mal vo svojom živote to, po čom práve túži. Ak mu to neviem dať, tak mám právo povedať svoje "NIE". Ale pretože svojho partnera nadovšetko milujem a chcem aby bol šťastný, dovoľujem mu zabezpečiť si v živote všetko, to čo ho robí šťastným. Stále si sledujem, či nie sú prekročené moje hranice a kedykoľvek to môžem komunikovať. Je to vždy o nás a v každom okamihu sa to môže meniť, tak ako aj energia sa neustále mení. 

Pár bude mať možnosť zažiť si niekoľko samostaných zážitkov, kedy budú mať možnosť obaja si vstúpiť do svojich pocitov, blokov, presvedčení o tom, ako by sme chceli aby náš vzťah fungoval a ako naozaj funguje. Teda, budú mať možnosť dotknúť sa toho, čo im bráni v tom, aby vstúpili do úplnej dôvery, lásky a slobody vo vlastnom vzťahu. Budeme mať dostatok času aby sme tieto zranenia prijali, frekvencia stretnutí záleží len na vás. Ďalšie stretnutia už budú potom spoločné a muž a žena budú mať možnosť kultivovať novo-nadobnudnutú slobodu vo vzťahu.

 

Ponúkam vám 10 stretnutí (1.-6. sú individuálne, 7.-10. spoločné)

Čas trvania 2 - 2,5 hod (individuálne) alebo 3 hod (spoločné stretnutie), časový rozpis programu nižšie.


1.-6. individuálne stretnutie: MULTIORGAZMICKÝ MUŽ / MULTIORGAZMICKÁ ŽENA

7.-10. spoločné stretnutie: Tantrické rituály a výučba Tantrickej masáže

1. Rituál uctenia tela a otvorenia srdca pre prvého z páru (individuálne), 2 hod

2. Rituál uctenia tela a otvorenia srdca pre druhého z páru (individuálne), 2 hod

3. Liečivá sila dychu Rebirting pre prvého z páru (prítomnosť partnera pri procese je vítaná), 2,5 hod

4. Liečivá sila dychu Rebirting pre druhého z páru (prítomnosť partnera pri procese je vítaná), 2,5 hod

5. Tantrické odblokovanie tela a Energetický orgazmus pre prvého z páru (individuálne), 2,5 hod

6. Tantrické odblokovanie tela a Energetický orgazmus pre druhého z páru (individuálne), 2,5 hod

7. Prvé spoločné stretnutie - Rituál vzájomného ODPUSTENIA + výučba Tantrickej masáže na prvom z partnerov, 3 hod

8. Druhé spoločné stretnutie - Partnerská Kundalíni Yoga + výučba Tantrickej masáže na druhom z partnerov, 3 hod

9. Tretie spoločné stretnutie - Yóní Rituál Odovzdania (vzdanie úcty posvätnému ženstvu) + výučba Tantrickej masáže na jednom z partnerov, 3 hod

10. Štvrté spoločné stretnutie - Lingam Rituál Odovzdania (vzdanie úcty posvätnému mužstvu + výučba Tantrickej masáže na druhom z partnerov, 3 hod


Spolu 26 hodín práce so mnou + ďalšia práca na doma (záleží na klientovi)

Stretnutia ideálne 2-3x do mesiaca, 1 týždeň prestávka, prípadne podľa individuálnej dohody.

Samozrejmosťou je dostatok času na rozhovor, vysvetlenie rituálov, práce a úlohy na doma, podpora na telefóne.

Cena jednotlivo 2600 EUR

CENA za program Multiorgazmický pár : 2111 EUR, možné platiť na dve splátky, pri okamžitej platbe zľava 100 EUR


Praktické info

Miesto: Bratislava-Rača

Frekvencia stretnutí: podľa dohody, min. raz mesačne, ideálne každé 2-3x do mesiaca, je možné dohodnúť si výnimočnú prestávku v prípade choroby, dovolenky a pod.

Po každej masáži budeme mať čas na rozhovor a čaj. Po stretnutí si neplánujte žiadne náročné aktivity. 

V priestore je sprcha.

Je možné dohodnúť si aj skúšobnú hodinu akejkoľvek tantrickej alebo inej terapie podľa Cenníka.

Úvodná telefonická konzultácia a konzultácie vrámci programu sú zdarma. Osobná konzultácia nad rámec programu podľa Cenníka. 


Podmienky:

 • Masáže sú jednosmerné, tzn. prijímajúci prijíma energiu, nedotýka sa dávajúceho
 • Zákaz požívania alkoholických a iných omamných látok
 • Zákaz akýchkoľvek iných návrhov  (nejde o poskytovanie erotických služieb)
 • Pre dosiahnutie lepších výsledkov je ideálne prejsť na ľahkú stravu (ideálny je detox ale nie je podmienkou)


Čo potrebujete:

 • Vlastný sarong (šatka), prípadne si zakúpite u mňa
 • Uterák
 • Chuť sa učiť nové veci
 • Zodpovedný prístup 
 • Pracovať na sebe aj v súkromí (dostanete úlohy na doma)


Prečítajte si referencie od klientov.


Metódy práce

Rituál uctenia tela a otvorenia srdca 

Vychádza z princípov klasickej tantry, meditácie a vedomého dotyku. Vedomý láskyplný dotyk má priamo zázračné účinky. Prebúdza životnú silu, lásku a radosť. Tento liečivý rituál uctenia tela je neopísateľný zážitok. Je prepojený so srdcom a obnovou fyzickej aj energetickej rovnováhy. Pomáha pri akútnych psychických stavoch ako sú depresie, úzkosti, nedostatok životnej energie, lásky a pod a obnovuje vnútornú rovnováhu našej psyché. V dnešnej dobe sme zvyknutí stále sa ponáhľať a nezaujímať sa o svoje telo a zdravie. Pri masáži sa dokonale uvoľníte a precítite prúdenie životnej energie.  

Cez jemný dotyk po celom tele pocítite, že ste napojení na zdroj nekonečnej lásky. Mojou úlohou je vytvoriť vám bezpečné prostredie, v ktorom si môžete dovoliť prijímať nehu a láskyplné vedomé dotyky. Pomocou masáže sa uvoľníte a vtedy sa otvára vaše podvedomie a uviaznuté emócie môžu odísť..Pri masáži si budete môcť naplno vychutnať prítomný okamih všetkými zmyslami: hmat (dotyky), chuť a čuch (esenciálne oleje a vydymovadlá), sluch (reprodukovaná aj živá hudba, tibetské misky, koshi, kalimba, činelky a pod.) 

Tantrické odblokovanie tela a Energetický orgazmus

Masáž ako intenzívny liečivý proces, ktorý napomáha rozpustiť fyzické, emočné a energetické bloky v oblasti sexuality. Predstavuje techniky De-Armouringu spojené aplikované do oblasti tantrického liečenia. Ide o odblokovanie napätia vo svaloch, ktoré priamo súvisia s uvoľnovaním blokov v oblasti sexuality. Umožňuje postupné zbavovanie sa ochranného panciera (brnenia), ktoré nám bráni v prežívaní svojej sexuálnej ale aj životnej energie. Tento obranný mechanizmus tela nás síce ochraňuje pred nechcenými pocitmi ale zároveň nám aj bráni naplno precítiť svoje telo a orgazmické stavy (pripravuje naše telo na prežívanie celo telových orgazmov).

Táto terapeutická masáž vám pomôže oslobodiť sa od všetkého, čo vám bráni plne prežívať svoj životný a sexuálny potenciál. Pomáha pri uvoľňovaní vzorcov, blokov, obmedzujúcich presvedčení, ktoré nám bránia prežívať naplno nielen svoje sexuálne vzťahy ale umožňuje aj rozprúdenie toku chi alebo životnej energie v tele uvoľnením bolesti alebo emócií, ktoré ju blokujú. Obnovuje vašu prirodzenú rovnováhu a generuje transformáciu na bunkovej úrovni. Tento proces využíva tlakové body, silné vibrácie, dych a pohyb vašej energie celým telom na uvoľnenie, rozbitie a odstránenie panciera vášho tela.  


Five Elements - masáže podľa Elementov

Táto terapeutická prax vám umožňuje vybrať si z piatich rôznych zážitkov inšpirovaných prírodnými živlami - elementami. Masáž vás zavedie z mysle z tela a do prúdu vašej životnej energie a spojí vás s liečivou bytosťou vybraného živlu.

Masáže podľa Elementov sú kombináciou techník Tantra masáže, tantrických štruktúr (niektoré vyžadujú vašu aktívnu spoluprácu) a šamanských techník (otvárania energie, napájanie sa na bytosti elementov, liečenie dotykom a pod). Elementy vnímam ako medicíny. Sú to bytosti vysokých vibrácií, ktoré SÚ okolo nás, stačí sa im otvoriť.  Je možné napojiť sa na ich múdrosť a silu  aj pomocou pomocou techník bodyworku (napríklad Delfínia vlna), ktoré budete mať možnosť sa naučiť.

Liečivá sila dychu - ´Rebirthing´

Táto dychová technika pomáha v liečiť telesné choroby, stres a depresie, pocity životného nenaplnenia, nízke sebavedomie a sebaúctu... Mnohé z týchto problémov majú pôvod v traumatickom zážitku pôrodu alebo v iných, vysoko stresových situáciách, počas ktorých je narušený prirodzený rytmus dýchania, a tým aj obehu energie. Nepríjemné zážitky sa snažíme vytesniť alebo potlačiť a tie potom vytvárajú v tele bloky, ktoré bránia prirodzenému toku energie.

Vedomým energetickým dýchaním môžeme tieto udalosti aj spätne vyriešiť a prijať, integrovať do svojho života, a tak ich zbaviť ich pretrvávajúceho negatívneho vplyvu. Prijatím sa uvoľní stagnujúca energia, ktorá do nášho života prinesie radostný pocit a prispeje k väčšej otvorenosti, tvorivosti a chuti do života.

Vedomé dýchanie je spôsob, ako sa prepojiť so svojím telom a jeho živosťou a radosťou, ako objaviť svoju vnútornú silu a energiu, ako žiť život podľa svojich prianí a predstáv. Správny spôsob dýchania je pre zdravý život rovnako dôležitý ako zdravá životospráva, pravidelné cvičenie a zdravá strava. Podporuje vedomé a prospešné dýchanie aj v každodennom živote. Jedno sedenie trvá približne jednu a pol až dve hodiny. Dýchanie prebieha v ľahu na podložke.


Ďalšie metódy:

 • Meditácie a vizualizácie
 • Kundalíni Yoga 
 • Rituály
 • Psychoterapia
 • Odporúčania a práca na doma
 • Integrácia (telefonická podpora zadarmo, osobné doplnkové terapie podľa cenníka).

Kontakt :

Lucia Jasna Glejteková

Telefón: 0915 536 555 alebo 0948 189 933

Mail: lglejtekova@gmail.com

FB: Tantra a Dych- www.lucid-experience.sk


Teším sa na Vás!