Špeciálna dvojterapia "OTVORENIE"

Zmena, ktorú ucítite - objavný a hlboko liečivý zážitok.

2 sprievodcovia, 1 klient

Otvoriť sa, prekonať obranné mechanizmy, uvidieť svoje oddelené časti, stretnúť sa s vlastnými emóciami, uvoľniť napätie, integrovať svoje súperiace časti. A ešte viac. Uvidieť svoje masky, nájsť časti seba, ktoré nedokážem sám odkryť, obnoviť komunikáciu s nimi.

Telo neklame. Telo vie.

Dvaja psychosomatickí terapeuti vám namiešajú individuálny koktail priamo na telo, v bezpečnom priestore, s plnou prítomnosťou a s jasným zámerom.

Metódy: psychosomatika, bodywork, dychové techniky a psychoterapia

Psychosomatika je založená na predpoklade, že sa psychické napätie odráža v napätí telesnom. Jej základnou myšlienkou je, že naše potlačené emócie sa ukladajú v podobe energetických blokov v tele a ovplyvňujú jeho fungovanie. Napríklad bolesti chrbta nemusia byť nutne len zo sedavého zamestnania, ale môže ísť aj o telesné vyjadrenie toho, že si doslova "nakladáme príliš veľa na svoje bedrá", teda že pracujeme viac, ako zvládame.

Psychosomatika je niekedy je tiež označovaná za most medzi východnými náukami o vedomí a tele a západnej psychológiou. Pomáha poznať a uvolňiť energetické bloky a svalové napätie, ktoré si človek neuvedomuje. Je to kombinácia práce s telom, dychom a psychoterapeutickými metódami.

Na telo zameraná terapia teda pracuje hneď na troch úrovniach ľudského bytia - emocionálnej, telesnej i myšlienkovej. Rozum nás klame každý deň, ale naše telo nikdy neklame. Telo vždy vie, čo je pre nás najlepšie, je to len náš rozum, ktorý sa mu stavia do cesty a vytvára bariéry, ktoré sa ťažko prekračujú.

Ku každému klientovi pristupujeme individuálne. Postupy sa líšia a vyplynú z našich spoločných rozhovorov, záleží s akými problémami prichádzate. Hlavným cieľom našej práce je uvoľnenie Vašich blokov, emócií a presvedčení.

Výsledkom je nadviazanie hlbokého spojenia s vlastným vnútrom, uvoľnenie Vášho životného potenciálu a smerovanie k zdraviu, radosti a vedomému životu.

Zážitky našich klientov:

"Uľavilo sa mi hneď na niekoľkých úrovniach. Ďakujem vám, vaša práca je úžasná"
- Jozef Kubinský

"Asi 10 rokov som trpela závraťami, nikdy som nemohla ležať na zadnej strane hlavy. Po dvoch stretnutiach prišla veľká úľava a ja už v noci nepotrebujem mať dva veľké vankúše pod hlavou. Ďakujem."
- Karolína Ujfalušiová

"Tažko sa popisuje ten pocit po terapii. Ľahkosť , šťastie a pokoj. Moja myseľ bola v blaženosti a cítila som sa prepojená so Životom"
- Jannette Hessbo

"Keď som mala päť rokov, takmer som sa utopila. Spadla som do horského potoka, bojovala som o život v silnom prúde. Toto bola jednu z mojich tráum, ktoré som dokázala transformovať na terapii Otvorenie.
Keď som začala svoju cestu objavovania s Arupom, bola som vystrašená, plná strachu a úzkostí. Ale mala som v sebe nádej, že nájdem hlbší zmysel môjho utrpenia. Postupne sme odkrývali vrstvy emócií uložené v mojom tele.
Na žiadnej inej terapii som nezažila tak hlboký pocit sebalásky. Som otvorenejšia voči vlastnému telu a dokážem spozorovať keď môj nervový systém začína prenášať stres do jednotlivých orgánov. Arup mi pomohol odomknúť moje väzenie bolesti a utrpenia, ktoré som si vytvárala svojim nevedomým správaním.
A v mojej práci grafickej dizajnérky sa moje nové "Ja" prejavuje väčšou sebadôverou, radosťou a kreativitou."
- Olívia Nováková

Viac informácií nájdete tu: https://rebirthing.sk

Objednávky na telfónnom čísle: +421 (0) 948 18 99 33