Rituál uctenia tela a otvorenia srdca

Rozhovor, jemná masáž, dynamická masáž, tantrické a šamanské techniky,  zvukoterapia, psychoterapia, metamorfika, rituál, vedená meditácia a vizualizácia, integrácia

Táto masážna terapia je vhodná pre mužov aj pre ženy. Vychádza z princípov klasickej tantry, meditácie a vedomého dotyku. Ak ma tam volá energia používam prvky šamanského liečenia dotykom. Vedomý láskyplný dotyk má priamo zázračné účinky. Prebúdza životnú silu, lásku a radosť. Tento liečivý rituál uctenia tela je neopísateľný zážitok. Je prepojený so srdcom a obnovou fyzickej aj energetickej rovnováhy. Pomáha pri akútnych psychických stavoch ako sú depresie, úzkosti, nedostatok životnej energie, lásky a pod a obnovuje vnútornú rovnováhu našej psyché. V dnešnej dobe sme zvyknutí stále sa ponáhľať a nezaujímať sa o svoje telo a zdravie. Pri masáži sa dokonale uvoľníte a precítite prúdenie životnej energie. 

Cez jemný dotyk po celom tele pocítite, že ste napojení na zdroj nekonečnej lásky. Mojou úlohou je vytvoriť vám bezpečné prostredie, v ktorom si môžete dovoliť prijímať nehu a láskyplné vedomé dotyky. Pomocou masáže sa uvoľníte a vtedy sa otvára vaše podvedomie a uviaznuté emócie môžu odísť..Pri masáži si budete môcť naplno vychutnať prítomný okamih všetkými zmyslami: hmat (dotyky), chuť a čuch (esenciálne oleje a vydymovadlá), sluch (reprodukovaná aj živá hudba, tibetské misky, koshi, kalimba, činelky a pod.)

O mne

Terapeutickým masážam sa aktívne venujem od júla 2021. K ´Na telo orientovanej psychoterapii´som sa dostala vďaka svomu učiteľovi Tomášovi Fodorovi, ktorému asistujem od septembra 2019 pri dýchacích terapiách a počas víkendových zážitkových seminárov ´Liečenie vnútorného dieťaťa.  Spoločne organizume skupinové terapie ´Liečenie dychu´, ide o formu holotropného dýchania spojenej s prácou panvy, kde sa nachádzajú naše podvedomé bloky a vytesnené traumy. 

Dotyk je v živote človeka veľmi dôležitým aspektom jeho vývoja, predovšetkým do 7 rokov. Ak sme ho nemali dostak, naše telo alebo psyché mohli utrpieť veľké škody. Aj v dospelom veku sa dá táto kvalita doplniť v správnom prostredí a pri správnom nastavení zámeru. Viac o mne sa dozviete TU.

Ako to prebieha

Začíname vždy rozhovorom v ktorom si nastavíme zámer pre rituál. Môže to byť od uvoľnenia, zbavenia sa stresu a načerpania novej energie až po vyliečenie nejakej konkrétnej traumy. Ak neviete, nevadí, spoločne sa na to pozrieme. 

Samotná masáž sa začína v stoji sa úvodným otváracím rituálom, kde sa energeticky očistíme, uzemníme a pozveme energie a ďalších sprievodcov do priestoru. Zapojíme všetky zmysly. Pri rituáli používam vizualizácie na sprítomnenie,  mentálne očistenie, nacítenie si vlastného tela TU a Teraz..


Po úvodnom rituáli je klient vyzvaný aby si ľahol na matrac. Striedam jemné dotyky s dynamickými, masírujem celé telo, ku koncu sa venujem intímnym partiám. Cieľom masáže nie je orgazmus (ajkeď nie je vylúčený ak tam prúdi energia) ale liečenie psyché pôsobením hravého intuitívneho dotyku na telo. 

Po masáži nasleduje oddych (integrácia), prípadná meditácia alebo vizualizácia a rozhovor. 

Treba počítatať s tým, že táto terapia je veľmi silná a ide naozaj do hĺbky našich vzorcov a nastavení. Jej efekt budete môcť cítiť niekoľko dní alebo týždňov. Môžu sa vyplavovať emócie (náročnosť integrácie záleží od zámeru). Preto vám budem k dispozícií pre prípadné opakované terapie a konzultácie.  


Novinka!

Kundalini rituál

Pri kundalini rituáli si budeme vizualizovať liečivú kundalini energiu a použijeme ju na čistenia nášho energetického poľa - Aury. 

Je vhodná predovšetkým pre už pokročilých klientov, ktorí majú skúsenosť s meditáciou, holotropným dýchaním alebo s tantrickými alebo inými meditačnými technikami alebo pre klientov, ktorí už u mňa absolvovali nejaký druh terapie. Je vhodné vedieť pracovať so zámerom, mať znalosti o čakrách a podobne. Pre klientov, ktorí tieto znalosti nemajú je určená služba: Rituál uctenia tela a otvorenia srdca - 2 alebo 3hod, kde ich všetko naučím. :)

Postup:

1. Rituál v stoji - klient bude vyzvaný aby požiadal kundalini energiu o svoj zámer

2. Tantrická masáž - zadná časť tela

3. Tantrická masáž - predná časť tela + vizaulizácia práce s kundalini energiou počas masáže + dýchanie

4. Integrácia - nacítenie si zvoleného zámeru

V časti 3 bude klient vedený slovom tak aby si vedel vizualizovať kundaliny energiu a nadychovať ju cez prvú čakru (koreňovú čakru) . Túto energia bude dychom postupne ťahať nahor naprieč všetkými energetickými centrami. Takýmto spôsobom sa jednotlivé centrá čistia, harmonizujú, nabíjajú a liečia pomocou kundalini energie. Čistí a lieči sa AURA.

Masáž trvá 70 alebo 90 minút (ideálne 90min). Cieľom masáže nie je vyvrcholenie (ajkeď je v poriadku) ale očista energetických centier a tém s nimi spojených.

Témy napríklad:

1. čakra: hojnosť, rodina-korene, naša stabilita, zázemie, financie

2. čakra: vzťahy, kreativita

3. čakra: EGO, vzťah k sebe,  sebarealizácia, sebavedomie

4. čakra: láska, súcit, otvorenie srdca

5. čakra: komunikácia, úprimnosť (aj k sebe)

6.čakra: intuícia, otvorenie 3. oka

7. čakra: napojenie na vesmírne pole

Cena:

60min - 120 EUR

90 min - 150 EUR

Tantrické liečenie 

Tantrické liečenie je určené pre tých, ktorí chcú naplniť svoj plný potenciál. Znamená to otvoriť sa ceste za slobodou. Pracovať na svojich blokoch, presvedčeniach, ktoré mi nedovoľujú naplno využiť svoj potenciál. Tantrická liečenie je o tom ako naplno cítiť každou bunkou svojho tela - ENERGIU - ktorá je nielen sexuálnou ale aj našou životnou energiou. Ako naplno využívať túto energiu aj v bežnom živote. Tam kde už ani bežná sila vôle nepomáha. Vyliečiť svoje rany, traumy spojené s telom, sexualitou, sebaprijatím - je nádherná a náročná cesta. 


Pre toto liečenie je dôležitá príprava, ktorá zahŕňa dôkladné preštudovanie informácií tu na mojej stránke a telefonický rozhovor, kde odpoviem na všetky vaše otázky. 

Je dôležité si zodpovedať na otázky:

1. Čo viem o tantre? Čo pre mňa znamená slovo tantra? 

2.. Prečo chcem absolvovať tantrické liečenie/ odblokovanie? 

3. Aké bloky, programy, boliestky u seba v tejto téme (sexuality, sebaprijatia, energie, práce s telom a pod..) pozorujem?

4. Aký je môj potenciál (čo si myslím, že mi tantrické liečenie prinesie?

5.  Aká je moja cesta? Som pripravený-á na dlhodobú prácu pre seba na tejto ceste? 


Súčasťou liečenie je terapeutický rozhovor, tantrické štruktúry podľa tantrických škôl (J. Hawken a A. Lowen), tantrická masáž, tantrický rituál, odblokovacie techniky (De-Armouringu), meditácia a vizualizácia.


Pre objednanie sa na termín vyplňte prosím formulár na konci stránky alebo mi napíšte/zavolajte.


Čas trvania 2 alebo 3hod.

Vhodné pre mužov aj pre ženy

Praktické info

Masírujem na masážnom stole alebo na špeciálnom matraci. Klient je nahý, masíruje sa celé telo. Klient je nahý, ženy ak sú hanblivé môžu zostať v nohavičkách. Prípadne odhalené časti tela prekrývam sarongom. Pre zachovanie prúdenia energie masírujem v spodnom prádle (nohavičkách) alebo v sarongu, to vždy záleží na mojom momentálnom pocite. 

Pred masážou je vhodné premyslieť si spirituálny zámer (dôvod) konania terapie, ktorý by mal súvisieť s liečením duše. 

Pri masáži striedam po jemných dotykoch dynamické, ale vždy podľa toho ako to cítim. Používam techniky klasickej masáže, intuitívnej masáže ale aj Motýlej terapie (Metamorfika) a jemného dotyku, ktorý má obrovskú silu. 

Dotýkam sa aj intímnych partií ale orgazmus nie je cieľom terapie! Pri terapii sa využíva liečivý potenciál orgazmickej energie na liečenie tráum, porúch psyché alebo vyplavenie neprospešných vzorcov alebo zaseknutých emócií. 

Masáž má svoju techniku ale využívam intuitívne vedenie, podľa klienta na mieru. Každý klient je individuálny a potrebuje veľakrát špeciálne zameranie na konkrétnu potrebu. 

Pri masáži používam čisté (neparfumované) prírodné oleje. Pri dlhšej variante je súčasťou aj rituál očisty horúcimi uteráčikmi, čím rozprúdime krvný obeh a telo je tak citlivejšie na dotyk. 

Masážou sa energia rozprúdi do celého tela od hlavy až po končeky prstov. Pri jemných dotykoch zisťujem ako sila a moc sa nachádzajú v jemnosti a dokážu robiť zázraky. 

Je zakázané dotýkať sa masérky ! V prípade nerešpektovania tohto zákazu je terapia okamžite zrušená.  

Dĺžka trvania terapie: 2hodiny. Môže sa stať, že sa terapia predĺži, prosím vyhraďte si dostatok času aj na integráciu. 


Masírujem v bezpečnom prostredí u seba doma (Bratislava, Rača-Krasňany).  Môžete sa úplne uvoľniť a počas terapie sa pokojne prejavovať aj hlasom. Doma mám k dispozícií všetko, čo budeme potrebovať a aj niečo naviac: láskyplné pokojné prostredie otvoreného srdiečka. Adresu sa dozviete po objednaní sa na konkrétny termín. 

Aký efekt môžete očakávať: 


 • relaxácia
 • uvoľnenie stresu a napätia,
 • revitalizácia, celková harmonizácia tela a ducha,
 • načerpanie energie,
 • rozprúdenie krvného, lymfatického a energetické systému (telo, meridiány a pod.),
 • odbloky nielen intímneho charakteru ale môže riešiť aj sebalásku, sebahodnotu, sebavedomie a ďalšie..
 • liečenie tráum a blokov z detstva, puberty,
 • pomáha riešiť problémy so spánkom,
 • funguje doplnková liečba pri depresiách, nechutenstve a pod.

Cena

 • Rituál uctenia tela 2 hodiny 200 EUR
 • Rituál uctenia tela  3 hodiny 300 EUR
 • Kundalini rituál 1 hodina 100 EUR
 • Kundalini rituál 90 min 150 EUR

Objednávky

Telefonicky na čísle +421 948 18 99 33 alebo cez Formulár (budeme vás ja kontaktovať)

Do správy môžte vložiť termín, ktorý by vám vyhovoval. Pracovná doba od 10:00, najneskoršia objednávka o 19:00.

Podmienky

1. Dotýkať sa masérky je zakázané

2. Akékoľvek iné návrhy sexuálneho charakteru sú zakázané

3. Požívanie alkoholu a omamných látok v deň konania masáže sú zakázané*


Teším sa na liečenie!