Referencie od klientov

Dotyková terapia

Táto terapia je skvelá na odblokovanie toho, čo máte vo svojom podvedomí ako dlhodobú bariéru. Lucia intuitívne nájde, kde ste uzavretí a neviete sa pohnúť a potom vás citlivo, ale zároveň rázne prevedie novo otvorenou bránou. Ak sa vám podarí pod jej vedením prekonať prvotné zábrany, potom sa už len nechávate viesť a užívate nové podnety, ktoré k vám prichádzajú po týchto nových cestách.Pri masáži a následnej relaxácii som nadviazal dovtedy nepoznaný kontakt s vlastnou dušou, ktorú som dokázal vnímať priamo pred sebou ako jemnú svetelnú bytosť. Išlo doslova o vedomý vzťah alebo kontakt s jemnohmotnou časťou svojho ja, ktorá mi rôznymi náznakmi dala vedieť, čo jej chýba a ako jej venovať pozornosť.V prítomnosti terapeutky a jej vyžarovania bol tento kontakt celkom ľahký a prirodzený a ukázal mi, čo si mám sám skúšať a trénovať, aby som si vedel podobný stav navodiť aj sám a neignorovať ďalej stránky svojho vnútra, ktoré boli potláčané a žiadali si pozornosť, ktorú som im predtým nedával.

                                                                                                                                                                        Gabriel

                         

5 elementov - voda

Mnohé duchovné tradície rozoznávajú kvapaliny ako skupenstvo, ktoré reprezentuje emocionálnu stránku človeka. Aj Kristov impulz premieňal vodu na víno, nižšie, nevedomé stavy na vyššie, ušľachtilé emócie.Terapia piatich elementov vodného živlu pracuje s týmto poznaním. Rozprúdi stojaté vody nášho podvedomia, smútok, nevyrovnanosť, nenaplnené túžby, ktoré nás trápia a ťažia, ako mŕtva voda, ktorá už nie je svieža a ktorou nepreniká svetlo.Prípravou je pomerne dynamický úvodný rituál, pohybom prenikajúci naše stojaté vody, ktorý ich rozvíri a naučí nás narobiť poriadne vlny. Nasleduje masáž, udržiavajúca predstavu oceánu plného života, s ktorou sa dá stotožniť, naladiť sa na ňu a cez svoje telo rozvlniť aj vnútro a nechať to pomalé znovu plynúť. Ide o zaujímavý spôsob ako pomocou kontaktu rúk masérky sú odhalené citlivé miesta nášho tela, t. j. také, ktoré sú spojené s pridlho strnulými emóciami a stavmi mysle, ktorých "voda neprúdila správne". Keď som sa na ne zameral, skúsil som ich cielene odomknúť, uvoľniť.Výsledok sa dostavil v najbližších dňoch ako celkové zharmonizovanie, ľahšie prijímanie života a všetkého, čo prinesie, väčšia vyrovnanosť a chuť tvoriť a činorodo pracovať.

Obe terapie zároveň priniesli výrazne zlepšený spánok, aspoň v najbližšom období.

                                                                                                                                                                     Gabriel

Tantrická masáž pre mužov

´Masáž u Lucie bola ako skvelý hollywoodsky film. Geniálny scenár, božské obsadenie, troška provokácie, humor, špeciálne efekty a pyrotechnika. Podarilo sa jej ukotviť ma hlboko v tele, veľmi citlivo vnímala moje potreby, jej dotyk bol vzrušujúci, energia postupne naberala na intenzite a nakoniec nezostala len v mojej panve ale explodovala do celého tela. Odporúčam! ´

                                                                                                                                                               Tomáš Fodor

Ak si telo pýta výživu, láskavý dotyk a rozprúdenie životnej energie, vrelo odporúčam masáže od Lucia Jasna Glejtekova. Rozsvietilo ma ako lampiónik.Mňam, mňam 

                                                                                                                                                              Tomáš Bužek

Referencia od klienta Maja na Facebooku:

Rituál uctenia tela pre ženy

Mňa to úplne preladilo. Neviem úplne popísať, čo sa tam dialo ale už len to, že som si dovolila sa zastaviť a naozaj sa navnímať na svoje telo a vysloviť motlidbu Kunalíni energii. Už ako som ju začala vyslovovať, tak som cítila ako mi prechádza celým telom, zimomriavky som mala po celom tele. Uvedomila som si, že tie kľúče mám v rukách aj ja sama možno len ich musím začať používať. Naozaj sa nebáť. Nezabudnúť, že to spojenie s telom je dôležité. Pretože ako som v tom svete, kde nie je normálne sa spájať sama so sebou ,na to zabúdam a vzniká tam taký jemný odpor. Ďakujem ti Luci, veľmi moc naozaj!

                                                                                                                                                                       Tatiana

Masáž podľa 5 Elementov 

Ked som sla vyflusnuta z dnesneho diania na masaz, davala som si minimalne sance, ze sa budem vediet odreagovat. No odchadzala som vlacna ako ta najcerstvejsia vianocka! Nebola to vsak len 'obycajna" masaz, bolo to prepojenie dychoveho cvicenia a meditacie, s fyzicnom, psyche, vnutornou znovuobjavenou energiou. Ako som po ukonceni povedala, bola to Bomba Odporucam Vam vsetkymi desiatimi!

                                                                                                                                                            Sandra Lovas

Odporúčam úžasnú liečivá masáž u Lucia Jasna Glejtekova ďakujem! 

                                                                                                                                                      Mirka Rakúsová

 

Liečivá sila dychu ´Rebirthing´


Dych ma fascinuje a do mojich jogových hodín aj domácej praxe ho zapájam vždy. Dych má veľkú silu a máme ho neustále so sebou. A keď sa naskytla možnosť vyskúšať holotropné dýchanie s Lucia Jasna Glejtekova neváhala som a šla. Poviem vám, bol to zážitok silný, očistný s krásnymi víziami. Ďakujem zaň!

                                                                                                                                                           Majka Lacková

Dnes sme si užili holotropné dýchanie s týmito vílami, silné, ďakujem za tento zážitok, vlastne neviem to celkom dobre pomenovať, ale cítim sa teraz super, každopádne odporúčam!

                                                                                                                                                  Kristína Ružičková  

"Holotropné dýchanie pod vedením Tomáša a Lucie spája telo s dušou. Chcem určite oceniť túto skvelo zohratú dvojicu. Každý z nich do procesu vnáša niečo svoje a sú ako jin a jang so svojimi úžasnými energiami dokážu vytvoriť krásne bezpečné prostredie a nádherne Vás celým procesom previesť. Za tých 8x kedy som s Tomášom a Luciou absolvoval sedenia - individuálne ale aj skupinové. Som si uvedomil, že tento účinný a telu vlastný nástroj viete vnímať na rôznych úrovniach. 1. Na úrovni mysle ako účinný terapeutický nástroj na odstránenie blokov a tráum. Takisto ako skvelú stress-release techniku a ten najlepší biohack, ktorý dáte len s Vašim dychom. 2. Na úrovni tela si dokážete vytvoriť telu vlastné DMT a to vie vyvolať neskutočné procesy ovplyvňujúce tak ako myseľ, tak aj ducha. 3. Na spirituálnej úrovni, ak si to teda dovolíte , precítite úžasnú jednotu bytia a dotknete sa zdroja. Určite odporúčam hlavne pre ľudí, ktorí sa cítia odtrhnutí od svojej podstaty, prírody a našej matky Zem. Poprípade hľadajú skvelú psychohygienu, alebo nakopnutie k novým inšpiráciám a smerovaniu v živote.

                                                                                                                                                   Juraj Lovas