Odblokovacia masáž

O čo ide

Masáž ako ntenzívny liečivý proces, ktorý umožňuje postupné zbavovanie sa ochranného panciera (brnenia). Tento obranný mechanizmus tela nás síce ochraňuje pred nechcenými pocitmi ale zároveň nám aj bráni žiť a naplno prejavovovať sa. 

Čo získate

Táto terapeutická masáž vám pomôže zbaviť sa bolesti a znovu sa naladiť na zdravý a šťastný pocit. Umožňuje rozprúdenie toku chi alebo životnej energie v tele uvoľnením  bolesti alebo emócií,  ktoré ju blokujú.  Obnovuje vašu prirodzenú rovnováhu a generuje transformáciu na bunkovej úrovni. Tento proces využíva tlakové body, silné vibrácie, dych a pohyb vašej energie celým telom na uvoľnenie, rozbitie a odstránenie panciera vášho tela.

Bežné účinky hlásené ľuďmi, ktorí tento proces vykonali, sú: 

Životná energia pulzuje telom s väčšou silou a veľkosťou, život plynie ľahšie a väčšina zažíva väčší kontakt so sebou samým a s Bohom, hlbšiu intimitu vo vzťahoch a prístup k hlbším a vyšším úrovniam orgazmu. Okrem toho vzniká väčšia potreba robiť činnosti, ktoré vyživujú telo, inšpirujú srdce a motivujú myseľ - to, čo vyjadruje najhlbšiu túžbu nášho srdca.

Ako to prebieha

Celú terapiu začíname rozhovorom (cca 30min). 


Samotná masáž prebieha na zemi na matraci, najlepšie keď je klient úplne nahý (nemasírované časti prekrývam dekou). Masíruje sa celé telo, najskôr jemne aby sa zahrialo. Postupne na tele vyhľadávam body, kde cítim, že je potrebné zatlačiť.  Dôležitá je spolupráca s klientom, ktorého úlohou je zostať pri procese prítomný. Vyzývam ho dýchať, čo najviac sa uvoľniť napríklad aj hlasom. Pretože pri masáži sú uvoľnované aj emócie rôzneho druhu (smútok, hnev atď) a môžu byť spojené s rôznymi slovnými prejavmi, na začiatku terapie si dohodneme únikové slovo, ktoré bude znamenať ´dosť, už nevládzem´. 


Používam mäkké techniky - poôsobenie jemného trvalého tlaku na body na tele až kým sa napätie (emócia) nevybije alebo tvrdé techniky - použitím silnejšieho tlaku (napr lakťami). Všetko po dohode s klientom, aktívnym načúvaním a spolupráci s klientom. 

Terapia umožňuje uvoľniť bloky a traumy, napríklad jedna klientka pôsobením tlaku na hrdlo bola schopná uvoľniť traumu zo škrtenia z minulého života. 

Po masáži bude čas na oddych, rozhovor, čaj. 

Celkový čas terapie môže byť aj 3 hodiny, preto je potrebné vyhradiť si čas a priestor pre seba. Masírujem u seba doma. 

Uvoľnujúca masáž v masážnej terapii s využitím orgazmickej energie

Tantrické odzbrojenie zahŕňa prácu s orgazmickou energiou a rozšírenie kapacity pre potešenie v tele. Ide prácu s celým telom na odstraňovanie blokov a otváranie tela voľnému a nerušenému toku energie. Predstavuje odbloky v oblasti panvy a genitálií. 

Objednávky: Telefonicky na čísle 0948 18 99 33 alebo pomocou formuláru nižšie

Masírujem v príjemnom domácom prostredí

Čas trvania: cca 2 alebo 3 hod 

Po masáži môžete byť unavený, je potrebné vyhradiť si čas na regeneráciu. Je treba piť veľa tekutín. 

Cena

Odblokovacia masáž 150 EUR (2hod), 200 EUR (3hod)

Odblokovacia masáž s orgazmickou energiou 200 EUR (2hod), 300 (3hod)


Chcem sa objednať na Odblokovaciu masáž