Moja cesta

   

Pred dvomi rokmi som sa vydala na cestu z temnoty do svetla. Rozhodla som sa prelomiť rodinnú karmu, ktorá začala dopadať už aj na moje ramená. V rodine sme mali bipolárnu poruchu. Trpeli ňou viaceré generácie, rozhnevané boli obe vetvy mojej rodiny.

Keď som už niekoľkokrát vyhorela v práci aj v osobnom živote a neustále som upadala do samoty a sebaľútosti, rozhodla som sa s tým niečo urobiť. Spomenula som si na svoje meditačné pobyty, ktoré som absolvovala kedysi s otcom. V českých Střílkach sme navštevovali indického učiteľa meditácie. Tie mi pomohli von z krízy a tak som znovu objavila lásku a inšpiráciu v sebe.

Naučila som sa prepájať so svojou pravou podstatou. Od nej mi prichádzali vízie v podobe obrazov a niekedy aj informácií v podobe celých viet. Viedli ma na mojej ceste za svojím autentickým JA. Na svojej púti som stretla niekoľko inšpiratívnych učiteľov a juhoamerických šamanov, ktorí mi vykreslili kontúry môjho budúceho poslania. Kreativita dostala v mojom živote opäť priestor a mohla som si tak splniť detský sen.

Znovu som začala maľovať, dnes sú energetické obrazy nástrojom, ako priniesť ľuďom do života to, čo im chýba. V najbližšej dobe plánujem pomáhať ľuďom pri odstraňovaní prekážok, ktoré im neumožňujú využiť svoje talenty naplno. Verím, že všetko je energia. Záleží na čo sústreďujeme svoju pozornosť. To si aj privolávame do života.

Postupnými krôčikmi som sa naučila milovať samú seba. Otvorila som sa svojej ženskej energii a sexualite, pred ktorou som sa dlhé roky uzatvárala. Dovolila som si znovu sa prepojiť so svojou intuíciou. Tá mi dnes umožňuje pri práci s klientom napojiť sa na zdroj, kde sa nachádzajú všetky informácie, ktoré potrebujem. Nie vedieť ale cítiť. Uvedomila som si, ako veľmi mi chýbal doteraz dotyk a ako málo som verila ľuďom. Dnes mám možnosť používať dotyk terapeutickým spôsobom. Vďaka môjmu partnerovi Tomášovi som dostala možnosť využiť svoje schopnosti a pomáhať ľudom. S otcom sme znovu našli k sebe cestu a dnes píšeme články o spirituálnych témach aj o dennom živote.


Všetci sme jedno.