Čomu sa venujem?

Od januára 2019 sa venujem svojmu poslaniu a robím, to po čom som vždy túžila. Pomáham ľudom. Pritom som stále v pohybe, tvorím, meditujem, maľujem, spievam, tancujem a užívam si život a spoločnosť ľudí, ktorí ma inšpirujú.

Čo robím?

  • maľujem liečivé energetické obrazy na mieru,
  • ponúkam individuálne kreatívne sedenia pod názvom Kreatívna terapia Čisto-TY,
  • organizujem pravidelné spoločné kreatívne stretnutia ´Maľovanie dušou´,
  • som certifikovaná praktikantka metódy Access Bars a Access Energetic Facelift,
  • s priateľom lektorom a terapeutom Tomášom Fodorom ponúkame individuálne a skupinové zážitkové terapie (viac informácií o spoločných projektoch nájdete na stránke www. rebirthing.sk),
  • venujem sa zdravému pohybu a stravovaniu (šamanské aj ľudové očistné techniky a rituály, momentálne absolvujem očistu pečene zmenou stravovania),
  • s ocinom píšeme články, ktoré nájdete v sekcii Blog.

Svoje služby ponúkam za dobrovoľný príspevok, pretože verím že, svet sa zmení, keď ja sa zmením. :)


Moja cesta..

Pred dvomi rokmi som sa vydala na cestu z temnoty do svetla. Rozhodla som sa prelomiť rodinnú karmu, ktorá začala dopadať už aj na moje ramená. V rodine sme mali bipolárnu poruchu. Trpeli ňou viaceré generácie, rozhnevané boli obe vetvy mojej rodiny.

Mojim životom ma sprevádzala neustála nespokojnosť. Vzťahy, zdravie, trávenie voľného času..nič ma trvalo neuspokojovalo. Keď som už niekoľkokrát vyhorela v práci aj v osobnom živote a neustále som upadala do samoty a sebaľútosti, rozhodla som sa s tým niečo urobiť. Spomenula som si na svoje meditačné pobyty, ktoré som absolvovala kedysi s otcom. V českých Střílkach sme navštevovali indického učiteľa meditácie. Zmeny, ktoré som uskutočnila v mojom živote mi pomohli z krízy von a tak som znovu objavila lásku a inšpiráciu v sebe.

Naučila som sa prepájať so svojou pravou podstatou. Od nej mi prichádzali vízie v podobe obrazov a niekedy aj informácií v podobe celých viet. Viedli ma na mojej ceste za svojím autentickým JA. Na svojej púti som stretla niekoľko inšpiratívnych učiteľov a juhoamerických šamanov, ktorí mi vykreslili kontúry môjho budúceho poslania. Kreativita dostala v mojom živote opäť priestor a mohla som si tak splniť detský sen.

Znovu som začala maľovať, dnes sú energetické obrazy nástrojom, ako priniesť ľuďom do života to, čo im chýba. Momentálne pomáham ľuďom pri odstraňovaní prekážok, ktoré im neumožňujú využiť svoje talenty naplno. Verím, že všetko je energia. Záleží na čo sústreďujeme svoju pozornosť. To si aj privolávame do života.

Dlhé roky som hľadala svoju krásu v očiach iných, namiesto toho som však vyzerala čoraz unavenejšie a strhanejšie. Moja váha neustále kolísala, môj životný štýl nepatril veru k najzdravším. Zmeny v stravovaní spustili zmeny v myslení - alebo to bolo naopak? Postupnými krôčikmi som sa naučila milovať samú seba, takú aká som. Otvorila som sa svojej ženskej energii a sexualite, pred ktorou som sa dlhé roky uzatvárala. Dnes sa cítim a aj vyzerám omnoho lepšie ako kedykoľvek predtým.

Dovolila som si znovu sa prepojiť so svojou intuíciou. Tá mi dnes umožňuje pri práci s klientom spojiť sa so svojím stredom, kde sa nachádzajú všetky informácie, ktoré potrebujem. Nie vedieť ale cítiť. Uvedomila som si, ako veľmi mi chýbal doteraz dotyk a ako málo som verila ľuďom. Dnes mám možnosť používať dotyk terapeutickým spôsobom. Vďaka môjmu partnerovi Tomášovi som dostala možnosť využiť svoje schopnosti pri spoločných psychosomatických terapiách.. S otcom sme znovu našli k sebe cestu a dnes píšeme články, ktoré môžte nájst v sekcii Blog.