Celotelová tantrická masáž

Vhodné pre mužov, ale aj ženy (možná varianta s intímnymi zónami alebo bez)

V prípade, že sa chcete objednať ako pár - 2 maséri

Tantra masáž je celotelová masáž s duchovným - spirituálnym presahom.  Súčasťou je aj  rozhovor (vždy) a krátka vizualizácia-meditácia pred a po masáži (pri dlhších variantách).  

Spoločne si rituálne privoláme životnú (sexuálnu) kundalini energiu. Je to liečivá energia, na ktorú sa prostredníctvom dotykov a masáže spoločne napojíme. Táto energia čistí, revitalizuje, harmonizuje a energetizuje telo aj ducha. Prichádza od nekonečna, prechádza cez moje telo na vaše telo a berie so sebou všetko, čo už nepotrebujete (stres, napätie, bloky nielen v sexuálite ale môžu sa objaviť aj zaseknuté emócie a traumy z detstva pretože rodičia sa nás dotýkali po celom tele a pod....) a odchádza zas do nekonečna, odkiaľ zas načerpáva to, čo potrebujeme do nášho fyzického aj energetického tela načerpať 

Klient len prijíma dotyky, nedotýka sa masérky. Masírujem v sarongu (šatke).  Niekedy nahá, ak to tak cítim. Masírujem dotykom, niekedy aj celým telom. Rozhodnutie je na energii v prítomnom okamihu.

Tantra je neopísateľný zážitok. Je prepojená so srdcom a sexualitou. V dnešnej dobe sme zvyknutí stále sa ponáhľať a nezaujímať sa o svoje telo a zdravie. Pri tantre sa dokonale uvoľníte a precítite prúdenie životnej sexuálnej energie. Začína sa úvodným rituálom a uctením tela. Masérka sa vás jemne dotýka pomalým dotykom, ktorý vás dokonale uvoľní a zbaví prípadnej hanblivosti.

Cez jemný dotyk pocítiš, že si dôležitý a môžeš si dovoliť prijímať nehu a láskyplné vedomé dotyky.


Tantra nás učí prijať seba samého a vlastnú sexualitu, ktorí je v nás systémom alebo dogmou potláčaná.


Sexuálna energia, ktorá začína prúdiť celým telom nás zbavuje stresu a napätia.

Pri tantre si Ty dôležitý, ty si dovoľ prijímať. Tantra je o prijímaní, masérka je sústredená na másáž a odovzdávanie dotykov. Ty iba prijímaš a si pasívny. Nerozptyluješ sa myšlienkami, iba sa sústredíš na seba.

Pri masáži striedam po jemných dotykoch dynamické, ale vždy podľa toho ako to cítim.

Masáž má svoju techniku ale využívam intuitívne vedenie, podľa klienta na mieru. Každý klient je individuálny a potrebuje veľakrát špeciálne zameranie na konkrétnu potrebu.

Pri masáži používam čisté (neparfumované) prírodné oleje. Pri dlhšej variante je súčasťou aj rituál očisty horúcimi uteráčikmi, čím rozprúdime krvný obeh a telo je tak citlivejšie na dotyk. Masíruje sa každá časť tela, energia sa rozprúdi do celého tela od hlavy až po končeky prstov. Pri jemných dotykoch zisťujem ako sila a moc sa nachádzajú v jemnosti a dokážu robiť zázraky.

Masáž pôsobí dlho po tom, lieči srdiečko, pri masáži sa môžu uvoľniť emócie, ktoré si dlho zadržiaval, čo je tiež v poriadku. V priestore je sprcha, budeme mať čas na rozhovor, čaj atď.


Pri tantra masáži pracujeme aj s TAO sexuálnou energiou a rozprudzujeme tak mikrokozmickú dráhu tela. 

V sexuálnom kontexte to pre mužov znamená, že sa môžu naučiť čerpať svoju sexuálnu a orgazmickú energiu z genitálií prostredníctvom tejto obežnej dráhy a integrovať ju do celého tela (aby ste mohli mať potešenie z tela a orgazmy, a tak sa môžete vyhnúť tomu, aby táto energia odchádzala ejakuláciou). . Je to úžasná prax ... a bežne sa vyučuje ako metóda na prekonanie predčasnej ejakulácie a "oddelenie" orgazmu od ejakulácie. 

Mikrokozmická dráha z Taoistického systému sexuality,
Mikrokozmická dráha z Taoistického systému sexuality,

Účinky:

 •  relaxácia
 • uvoľnenie stresu a napätia,
 • revitalizácia, celková harmonizácia tela a ducha, 
 • načerpanie energie,
 • rozprúdenie krvného, lymfatického a energetické systému (telo, meridiány a pod.),
 •  odbloky nielen sexuálne ale môže riešiť aj sebalásku, sebahodnotu, sebavedomie,
 •  zlepšenie sexuálnej kondície u mužov, 
 • pomáha riešiť problémy s predčasnou ejakuláciou a pod. 
 • liečenie  tráum a blokov z detstva, puberty, 
 • pomáha riešiť problémy so spánkom,
 • funguje doplnková liečba pri depresiách, nechutenstve a pod.

Cena: 1 hodina - 100€ 

           2 hodny -  150€ 

            3 hodiny -200€ 

Počas víkendu sa cena navyšuje o  20€. 

Pri dlhšej 2,5 a 3,5hod variante sa zvyšuje terapeutický efekt masáže pretože máme viac času na rozhovor pred a po masáži. Tak isto používam viacej techník masáže a zážitok je tak hlbší a umocnenejší. V prípade záujmu môžem použíť aj ďalšíe techniky ako je práca s dychom, hlboké uvoľnovanie svalstva, dôkladná masáž bolestivých miest, psychosomatika, liečba zvukom.

Objednávanie cez rezervačný systém:

V prípade otázok ma môžete kontaktovať  telefonicky na čísle +421 948 18 99 33 alebo cez Whatsapp

Kde sa nachádzam: Salón Euphoria, Bezručova 8, Bratislava