Tantra MAYA Rituál

Tantra je neopísateľný zážitok. Je prepojená so srdcom a sexualitou. V dnešnej dobe sme zvyknutí stále sa ponáhľať a nezaujímať sa o svoje telo a zdravie. Pri tantre sa dokonale uvoľníte a precítite prúdenie životnej sexuálnej energie. 

Cez jemný dotyk pocítiš, že si dôležitý a môžeš si dovoliť prijímať nehu a láskyplné vedomé dotyky.

Tantra MAYA Rituál je tradičná celotelová tantrická masáž s duchovným - spirituálnym presahom. Začína sa úvodným rituálom a uctením tela. Masérka sa vás jemne dotýka pomalým dotykom, ktorý vás dokonale uvoľní a zbaví prípadnej hanblivosti.


Tantra nás učí prijať seba samého a vlastnú sexualitu, ktorí je v nás systémom alebo dogmou potláčaná.
Tantra nás učí prijať seba samého a vlastnú sexualitu, ktorí je v nás systémom alebo dogmou potláčaná.

Spoločne si rituálne privoláme životnú (sexuálnu) kundalini energiu. Je to liečivá energia, na ktorú sa prostredníctvom dotykov a masáže spoločne napojíme. Táto energia čistí, revitalizuje, harmonizuje a energetizuje telo aj ducha. Prichádza od nekonečna, berie so sebou všetko, čo už nepotrebujete (stres, napätie, bloky nielen v sexuálite..) a odchádza zas do nekonečna, odkiaľ zas načerpáva to, čo potrebujeme do nášho fyzického aj energetického tela načerpať.


Klient len prijíma dotyky, nedotýka sa masérky. Masírujem v sarongu (šatke) alebo spodnom prádle. Niekedy len v nohavičkách, ak to tak cítim. Masírujem dotykom, niekedy aj celým telom. Rozhodnutie je na energii v prítomnom okamihu. TÁ ROZHODUJE o VŠETKOM!

Sexuálna energia, ktorá začína prúdiť celým telom nás zbavuje stresu a napätia.
Sexuálna energia, ktorá začína prúdiť celým telom nás zbavuje stresu a napätia.

Pri tantre si Ty dôležitý, ty si dovoľ prijímať. Tantra je o prijímaní, masérka je sústredená na másáž a odovzdávanie dotykov. Ty iba prijímaš a si pasívny. Nerozptyluješ sa myšlienkami, iba sa sústredíš na seba.

Pri masáži striedam po jemných dotykoch dynamické, ale vždy podľa toho ako to cítim.

Masáž má svoju techniku ale využívam intuitívne vedenie, podľa klienta na mieru. Každý klient je individuálny a potrebuje veľakrát špeciálne zameranie na konkrétnu potrebu.

Pri masáži používam čisté (neparfumované) prírodné oleje. Pri dlhšej variante je súčasťou aj rituál očisty horúcimi uteráčikmi, čím rozprúdime krvný obeh a telo je tak citlivejšie na dotyk. 

Masíruje sa každá časť tela, energia sa rozprúdi do celého tela od hlavy až po končeky prstov. Pri jemných dotykoch zisťujem ako sila a moc sa nachádzajú v jemnosti a dokážu robiť zázraky.


Masáž pôsobí dlho po tom, lieči srdiečko, pri masáži sa môžu uvoľniť emócie, ktoré si dlho zadržiaval, čo je tiež v poriadku. V priestore je sprcha, budeme mať čas na rozhovor, čaj atď.
Masáž pôsobí dlho po tom, lieči srdiečko, pri masáži sa môžu uvoľniť emócie, ktoré si dlho zadržiaval, čo je tiež v poriadku. V priestore je sprcha, budeme mať čas na rozhovor, čaj atď.

TAO Sexuálna Energia

Pri tantra masáži pracujeme aj s TAO sexuálnou energiou a rozprudzujeme tak mikrokozmickú dráhu tela.

V sexuálnom kontexte to pre mužov znamená, že sa môžu naučiť čerpať svoju sexuálnu a orgazmickú energiu z genitálií prostredníctvom tejto obežnej dráhy a integrovať ju do celého tela (aby ste mohli mať potešenie z tela a orgazmy, a tak sa môžete vyhnúť tomu, aby táto energia odchádzala ejakuláciou). . Je to úžasná prax ... a bežne sa vyučuje ako metóda na prekonanie predčasnej ejakulácie a "oddelenie" orgazmu od ejakulácie. 

Aký efekt môžete očakávať: 


 • relaxácia
 • uvoľnenie stresu a napätia,
 • revitalizácia, celková harmonizácia tela a ducha,
 • načerpanie energie,
 • rozprúdenie krvného, lymfatického a energetické systému (telo, meridiány a pod.),
 • odbloky nielen sexuálne ale môže riešiť aj sebalásku, sebahodnotu, sebavedomie,
 • zlepšenie sexuálnej kondície u mužov,
 • pomáha riešiť problémy s predčasnou ejakuláciou a pod.
 • liečenie tráum a blokov z detstva, puberty,
 • pomáha riešiť problémy so spánkom,
 • funguje doplnková liečba pri depresiách, nechutenstve a pod.

Táto tantrická terapia je vhodná pre tie páry , ktoré chcú obnoviť alebo vylepšiť svoj sexuálny život alebo by chceli experimentovať so svojou sexuálnou energiou. 

Párové terapie v spolupráci s mojim partnerom Tomáš-om Fodor-om, ktorý absolvoval výcvik v rokoch 2008-2010 u známeho tantra učiteľa Johna Hawkena.

Z vlastnej skúsenosti môžem povedať, že vďaka Tomášovej trpezlivosti a tantrickému životnému štýlu sme boli schopní vyliečiť moje bloky a traumy v oblasti sexuality. Tieto skutočnosti boli často príčinou nedorozumení a rozchodov v predošlých vzťahoch. Môžem čestne prehlásiť, že bez Tantry by náš partnerský vzťah neexistoval. 

Súčasťou párových tantra rituálov sú aj konzultácie a praktické tantrické cvičenia (štruktúry), ktoré vás naučíme a vy si ich tak môžete neskôr opakovať aj v domácom prostredí.

Našim cieľom je aby ste si mohli získané skúsenosti a zážitky preniesť aj domov a aby ste tak mohli naplniť potenciál tantry aj vo vašom súkromí.

Stretnutie trvá 3 hodiny. Cena spolu pre pár 250 EUR. 


Čo potrebujete vedieť:

Je možné objednať sa aj cez víkend. 

POZOR! Počas víkendov je cena Tantra rituálu o 20 EUR vyššia.  


Kde sa nachádzam: Salón Euphoria, Bezručova 8, Bratislava

Teším(e) sa na stretnutie!