Galériu obrazov nájdete na konci tejto stránky. 

Liečenie obrazmi - Ako to funguje?

Maľovala som ako dieťa. Maľoval otec aj starý otec. Počas školskej dochádzky na základnej škole ma rodičia prihlásili na hodiny výtvarnej výchovy v Ľudovej škole umenia. Pamätám sa, ako ma počas jednej hodiny veľmi nahnevala pani učiteľka. Prekreslila mi obrázok. Išlo len o jednu líniu, no mne išlo o celý život. Ušla som cez záchodové okno a nikdy som sa už nevrátila. Tým skončila moja kariéra tradičnej maliarky. Som teda maliarka netradičná. Objavila som v sebe intuíciu, pomocou ktorej maľujem intuitívne obrazy. Ako to robím?

Tvorím pre seba, rodinu, ale aj pre priateľov. Pomocou meditácie sa naladím na konkrétnu energiu podľa zámeru alebo požiadaviek klienta. Môže, ale aj nemusí mi povedať o svojich problémoch a túžbach. Je to na ňom. Nepotrebujem vedieť žiadne konkrétne informácie, všetky otázky a odpovede sa nachádzajú v jeho podvedomí. Hlavne vtedy keď si myseľ už nevie rady. Pred meditáciou si nachystám plátno a farby. Zavriem oči a sústreďujem sa len na svoj dych a príjemnú hudbu. Týmto spôsobom sa vypínam od bežného dňa, aby som odstránila vonkajšie vplyvy, ktoré by ma mohli rušiť. Naladím sa na pocit, ktorý vo mne jeho zámer vyvoláva, alebo ktorý mu chcem odovzdať. Býva to napríklad láska, šťastie ale napríklad aj plodnosť. Pri maľovaní prenechám úplnú dôveru v múdrosť svojho nekonečného ja, ktoré sa stane predĺžením štetca v mojej ruke. Predstavujem si to tak, že moja ruka je napojená na niečo, čomu hovoríme zdroj. Sama si vyberá farby, tvary a pohybuje sa v rytme vibrácie, na základe pocitu, ktorý vo mne zanechali vízie z meditácie. Keď s dielom skončím, pozerám sa na svoj obraz, ako keby som ho videla prvýkrát a často ma prekvapí či dokonca pobaví. Stalo sa mi už, že sa mi obraz nepáčil a nevenovala som mu pozornosť. Neskôr vo mne však znova vzbudil záujem a ukázala som ho niekomu, kto mi práve prišiel na myseľ. Vznikli z toho zaujímavé situácie. Takúto skúsenosť mám napríklad s nevlastným otcom. Keď videl fotografiu obrazu, neveril vlastným očiam. Presne takto vibrujúce farby videl nedávno počas ceremónie so šamanom. Ten obraz patril jemu, bez toho aby som to mala v úmysle. Mal mu pripomínať zámer, ktorý bude teraz prenášať do bežného života. 

Niekedy tvorím len tak pre seba. Naladím sa napríklad na emóciu lásky tým, že si v meditačnom stave predstavujem všetky situácie, ktoré sú spojené s láskou. Objatie s rodičmi, vítanie môjho psíka, keď sa vrátim domov, zážitky s blízkymi osobami. Spomienky na láskyplné udalosti v mojom živote vyvolajú emócie, ako keby som ich prežívala dnes. Ľudský mozog nemá zavedený časový údaj, tak ako ho používame my ľudia. Spomínate, ako ste sa naposledy rozplakali pri filme? Naša myseľ nevie rozoznať čo je realita a čo sú len mihajúce sa obrazy na plátne. Alebo si predstavujem situácie, keď som bola svedkom, ako iní ľudia prežívali momenty lásky. Objímanie mladého páru v parku, bozky milencov v celovečernom filme. Týmto sa naladím na frekvenciu určitého pocitu, ktorý si vyberiem. Základom tejto techniky je vedieť si predstaviť tieto situácie čo najhodnovernejšie a čo najdetailnejšie. V akej pozícii tela sa práve nachádzajú aktéri obrazu, čo majú oblečené, v akom priestore sa nachádzajú. Či práve svieti slnko, odkiaľ fúka vietor, akej farby je obloha, či na nej vidím oblaky, akej farby sú predmety naokolo, aj to aké pocity prežívam a či viem priradiť farby jednotlivým pocitom.

Pomocou obrazov liečím ľudí. To, že obrazy majú liečivú moc, mi potvrdilo viacero šamanov, ktorí sa pohybujú v astrálnych svetoch. Keď sa tomu otvoríme a necháme zdroj aby preniesol informáciu do obrazu, zažijeme mágiu. Každý liečiteľ si vyberá svoju metódu liečenia. Niekto použíje Bufo Alvarius, iný Ayahuascu alebo liečenie dychom.  Táto metóda si vybrala mňa. Posledné dva obrazy pred mojou ceremóniou so šamanom sa mi zdali nejaké iné. Už vtedy ma napadlo, či som do nich nevložila liečivú moc. Chcela som sa vyliečiť z neschopnosti milovať seba a iných. Požiadala som zdroj aby umožnil mojim obrazom liečiť. Po ceremónii som dostala odpoveď na svoju žiadosť. Keď mi šaman potvrdil, že moje obrazy sú nádherné a naozaj liečivé, moje srdce sa otvorilo a nalialo sa do neho toľko lásky, že odvtedy ju prenášam do každej minúty, ktorú žijem. 

Keď sa nalaďujem na zámer klienta, vo svojej predstave použijem každý detail, ktorý ma napadne. Všetko to mi pomôže čo najdokonalejšia sa naladiť na vibráciu emócie, ktorú chcem prežívať. Sami sme tvorcami svojej reality, podľa toho akým myšlienkam dovolíme, aby vstúpili do našej mysle. Túto metódu som sa naučila používať vo svojom živote a nedávno aj pri tvorení obrazov. Vedome prežívať sa dá naozaj všetko možné, čo si len vieme predstaviť. Tým si to privoláme do bežného života. Môj vesmír funguje na pozitívnom princípe, pomocou emócie, ktorú k nemu vysielam. Po prevzatí obrazu  by sa klient mal pri pohľade naň naladiť na zámer, ktorý prestavuje. Aby to fungovalo, je potrebná spolupráca oboch strán. Teda mal by si samého seba predstavovať po splnení želania, o ktoré obrazom žiadal. To znamená, vžiť sa do situácie čo najvernejšie, spolu so všetkými emóciami, ktoré splnenie želanie prinesie. Verím, že informáciu, ktorú obraz predstavuje, dokážeme vniesť do svojho srdca a privolať si ju do života. Láska, šťastie, odvaha, zmierenie, pokoj ale aj schopnosť vykonať vo svojom živote zmeny. Vedieť vyriešiť vyriešiť zložité životné situácie alebo opustiť to, čo nás bolí. 

Intuitívne obrazy vie namaľovať naozaj každý, kto cíti potrebu sa týmto spôsobom vyjadriť. Stačí sa nechať inšpirovať týmto článkom, vytvoriť si doma priaznivú atmosféru, zobrať do ruky štetec, namiešať farby, naladiť sa na čokoľvek, čo práve človek potrebuje do svojho života priniesť. Vypnúť myseľ napríklad aj pomocou meditácie alebo rozjímania nad vecami, ktoré nám prinášajú príjemné pocity. Prenechať priestor svojej kreativite. Bola by som neskutočne šťastná, keby moje techniky prinášali ľuďom to, čo práve vo svojom živote potrebujú. Mne už moje šťastie priniesli. Zmenili môj život k lepšiemu, naučila som sa tvoriť ho intuitívne v súlade so svojím pravým JA. Je neskutočne naplňujúce a zábavné. :)
Jasna Živa Paintings

Obrazy tvorím na objednávku podľa osobných želaní každého klienta. Či už na základe jeho vedomia, že mu istá kvalita v jeho živote chýba alebo na to prídeme spoločne pri konzultácii. Často sa mi stáva, že ma kopne múza a obrazy maľujem podľa toho, čo aktuálne potrebujem vyriešiť vo svojej realite ja sama. Verím, že svoju realitu si vytvárame sami, mali by sme teda za ňu prebrať 100 % zodpovednosti. Ako jeden príklad za všetky vyberiem svoj posledný proces tvorenia. Meditovala som o vlastných strachoch a písala som si myšlienky. Pýtala som sa samej seba: Čoho sa bojím? Ako sa pri tom cítim vo svojom tele? Na papier som napísala všetky svoje zjavné ale po pár minútach aj skryté obavy a strachy. Vizuálne som ich zhmotnila do červenej farby, ktorú som potom rozmazávala pomocou špachtle na plátno predo mnou. Ako sa farba rozotierala tak aj bledla, pohybom špachtle sa na plátne začali vytvárať zaujímavé útvary. Tým sa moje prejavy strachu, ktoré som si psychosomaticky prežívala vo vlastnom tele, začali vytrácať. Zvieranie v hrudníku sa začalo uvoľnovať, po chvíli som sa a začala cítiť veľmi oslobodzujúco. Obraz, ktorý som hneď po tejto meditácii namaľovala je dôkazom toho, čo som sama cítila. Naplnila ma neskutočná ľahkosť a hravosť. Maľovala som ďalej a druhý obraz vznikol z emócie, ktorú by som opísala ako detskú hravosť a bezstarostnosť. Sama som si prežila, ako sa na mojom tele prejaví, keď sa zbavím strachov a mylných presvedčení. V budúcnosti sa plánujem venovať terapeutickej maľbe a učiť ľudí ako využiť kreativitu na osobný rast. Bude to zábava!

Dostávam od ľudí nádherné ohlasy a veľmi sa z toho teším. Ja svoje obrazy nekritizujem ani nehodnotím. Ja cítim, kedy sú tvorené z mysle a kedy som sa dostala na úroveň mimo mysle. Bez akéhokoľvek posudzovania a kritizovania. Na také obrazy dostávam aj najlepšie ohlasy. Keďže si sama prechádzam pri ich tvorení procesom, nie je v mojich silách plniť zámery, s ktorými by som sa sama nestotožňovala a nebola schopná ich integrovať do vlastného života. Všetky zámery, ktoré by obrazy mali byť schopné plniť sú v súlade s osobnou slobodou. Pri ich " programovaní" používam formulku: .."do miery, čo je dovolené". Jeho majiteľovi aj všetkým zainteresovaným osobám, prinesú len to, čo je v súlade s vesmírnym poriadkom. Tak aby bola zabezpečená slobodná vôľa všetkých duší.

Rozhodla som sa ponúkať aj kópie niektorých mojich obrazov. Pod každým obrazom je popis v ktorom nájdete informáciu, či je originál obrazu voľný. Ak už obraz nie je voľný, v popise uvádzam, či je môžné zakúpiť si kópiu, a to podľa štandardných rozmerov a cien. Tie nájdete v cenníku, ktorý sa náchádza tu: https://lucid-experience.cms.webnode.sk/cennik/. Nemusíte sa obávať, že kópia nemá kvalitu originálu. Obrazy dávam tlačiť na kvalitné plátno, farby sú krásne žiarivé a trvácne. Takýto obraz vydrží dokonca dlhšie ako jeho originál. Každý obraz ide najskôr ku mne, v meditácií ho energeticky nabijem pomocou emócie, ktorú som prežívala pri tvorení originálu. Čo je výhodou, viem danú kópiu energeticky prispôsobiť, podľa požiadaviek jeho budúceho majiteľa. Ako to môže byť ešte lepšie a farebnejšie?


Referencie

Od Biby Bohyňskej, terapeutky:

Jednou z dôležitých ciest k hľadaniu a skúmaniu samého seba sú intuitívne energetické obrazy, ktoré nám pomáhajú vidieť svoje procesy zreteľnejšie a oveľa jasnejšie ako keď sa vyjadrujeme slovami, ktorých šéfom je ego. Niekedy je treba vypnúť hlasy v sebe aj z vonku a nechať sa uniesť pocitom, farbami, energiou, ktorá hlave vôbec nedáva zmysel. Je to v tejto urozprávanej dobe relaxačne a mnohokrát liečivé. Lucia Jasna Glejteková vás týmto pocitom bezpečne prevedie, len sa netreba báť skočiť, vnímať všetkými zmyslami a predovšetkým mlčať. :)

Od Ivky Kamenickej, mojej duchovnej mamy, vedomej duše:

"Lucka, ten obraz, ktorý máš na stene je úžasný. Je na predaj? Hľadela som naň hodnú chvíľu, čo sa mi moc nestáva..a v poslednom období som tie strachy dosť zažívala..v súvislosti so zdravím..a ešte stále ma niekde strašia. :)..ale ten obraz dáva nádej, svetlo, ktoré je všade okolo nás, len z istého uhla pohľadu ho nevnímame..mám z neho skrátka dobrý pocit. Sú tam krásne farby. Tu aj ten strach aj keď je dominantný, ale nie je tmavý, temný, čierny..takže nepôsobí až tak strašne. Určite by som ho chcela vidieť naživo."


Doktor čínskej medicíny Michal Patočka, kúpil si môj obraz ako prvý a tým ma naštartoval:

"Rád by som týmto vyjadril obdiv k Luckinej tvorbe. Obrazy na mňa zapôsobili od prvého momentu. Ten môj so mnou zarezonoval a prenikol do hĺbky, vyplavil dávku pozitívnych emócií a ja som v tom bode vedel, že ho chcem. Ďakujem za krásne obohatenie."


Spolubývajúca Peťka Fleisherová, ktorá ma vždy vie podporiť a inšpirovať:

" Lucku vrelo doporučujem. Viem koľko energie do toho vie dať. Na dané maľovanie sa svedomito pripraví a pracuje. Vždy rôzne dlho a vždy sa mi jej výtvory veľmi páčia. Maľba srdcom."


Kamarátka Zuzana Frolová. Sme najlepšie kamarátky od strednej, tak dostala odo mňa obraz na Vianoce:

"Stále nemôžem uveriť ako sa táto úžasná baba, večná kamarátka a inšpiratívna osôbka vydala takouto krásnou životnou cestou. Tvoja odvaha a viera v samú seba je obdivuhodná. Luci, tvoje obrazy sú všetky krásne a každým dňom viac nádherné (a navyše aj liečivé). Vždy som si myslela, že vlastnoručne vyrobené darčeky sú najkrajšie a som ti neskutočne vďačná za tvoj čas, námahu a energiu vynaloženú do toho. Každý večer z neho čerpám energiu (myslím na teba hehe) a pripomína mi ten môj vlastný životný cieľ. Ďakujem Luci. A budem musieť kúpiť dom, aby si mi tých obrazov mohla spraviť viac. :D :-*"

Od kamarátky Janky Lux, s ktorou sme spolu prežívali transformačné obdobie a veľmi sme sa podporovali:

"Lucinkine obrazy..jeden s láskou darovala aj mne. A musím povedať, že pozitívnu zmenu v živote naozaj cítím...Samozrejme, že všetci sme si tvorcami svojho vlastného života a všetko začína nastavením, myšlienkou a prestavou samého o sebe.."


Galéria energetických obrazov

Život
Život
Prebudenie ľudstva
Prebudenie ľudstva
Energetický obraz ˇVďačnosťˇ_VOĽNÝ_rozmer 65x70cm_cena 200 EUR
Energetický obraz ˇVďačnosťˇ_VOĽNÝ_rozmer 65x70cm_cena 200 EUR
Radosť zo života_Originál VOĽNÝ 50x70cm_cena 150 EURkópia možná
Radosť zo života_Originál VOĽNÝ 50x70cm_cena 150 EURkópia možná
Energetický liečivý obraz na "Prekonanie strachov"_Originál VOĽNÝ_cena 200 EURrozmer 50x60cm_kópia možná viz. cenník
Energetický liečivý obraz na "Prekonanie strachov"_Originál VOĽNÝ_cena 200 EURrozmer 50x60cm_kópia možná viz. cenník
Energetický obraz "Stretnutie sa s energiou tvorenia"_Originál DAROVANÝ_kópia možná viz. cenník
Energetický obraz "Stretnutie sa s energiou tvorenia"_Originál DAROVANÝ_kópia možná viz. cenník
Obraz na "Privolanie lásky a nehy" do života_Originál PREDANÝ_kópia viz. cenník
Obraz na "Privolanie lásky a nehy" do života_Originál PREDANÝ_kópia viz. cenník
Obraz na privolanie "Hlbokej lásky"_Originál VOĽNÝ_rozmer 45x25cm_kópia možná viz. cenník
Obraz na privolanie "Hlbokej lásky"_Originál VOĽNÝ_rozmer 45x25cm_kópia možná viz. cenník
Obraz so zámerom privolania "Sily pre životnú zmenu"_Originál DAROVANÝ_kópia možná viz. cenník
Obraz so zámerom privolania "Sily pre životnú zmenu"_Originál DAROVANÝ_kópia možná viz. cenník
Energetický obraz na "Zrušenie rodinnej karmy" _Originál DAROVANÝ_kópia možná viz. cenník
Energetický obraz na "Zrušenie rodinnej karmy" _Originál DAROVANÝ_kópia možná viz. cenník
Obraz so zámerom podpory motivácie a vášne  "Rozdúchanie vnútorného ohňa"_Originál DAROVANÝ_kópia možná viz. cenník
Obraz so zámerom podpory motivácie a vášne "Rozdúchanie vnútorného ohňa"_Originál DAROVANÝ_kópia možná viz. cenník
Obraz so zámerom "Pokoj v duši"_Originál PREDANÝ_kópia možná viz. cenník
Obraz so zámerom "Pokoj v duši"_Originál PREDANÝ_kópia možná viz. cenník
Obraz so zámerom "Liečenie vnútorného dieťaťa"_Originál PREDANÝ_kópia možná viz. cenník_
Obraz so zámerom "Liečenie vnútorného dieťaťa"_Originál PREDANÝ_kópia možná viz. cenník_
Obraz na privolanie "Šťastia" do života_Originál PREDANÝ_rozmer 25x25cm_kópia možná
Obraz na privolanie "Šťastia" do života_Originál PREDANÝ_rozmer 25x25cm_kópia možná
Obraz na "Prekonanie vzorcov a programov", ktoré už nepotrebujem vo svojom živote_Originál VOĽNÝ_ rozmer 70x60cm_kópia možná viz. cenník
Obraz na "Prekonanie vzorcov a programov", ktoré už nepotrebujem vo svojom živote_Originál VOĽNÝ_ rozmer 70x60cm_kópia možná viz. cenník
Obraz na objednávku_"Povzbudenie plodnosti"_Originál PREDANÝ_kópia možná viz. cenník
Obraz na objednávku_"Povzbudenie plodnosti"_Originál PREDANÝ_kópia možná viz. cenník
Liečivý obraz "Povzbudenie vnútornej sily"_Originál VOĽNÝ_kópia možná
Liečivý obraz "Povzbudenie vnútornej sily"_Originál VOĽNÝ_kópia možná
Obraz so zámerom "Povzbudenie krásy a privolanie nádeje" do života_Originál PREDANÝ_kópia možná
Obraz so zámerom "Povzbudenie krásy a privolanie nádeje" do života_Originál PREDANÝ_kópia možná
Obraz so zámerom pre ´Nájdenie zmyslu života´_Originál DAROVANÝ_kópia možná
Obraz so zámerom pre ´Nájdenie zmyslu života´_Originál DAROVANÝ_kópia možná
Obraz so zámerom ´Privolanie toho pravého, vysnívaného partnera do života´_Originál DAROVANÝ_kópia možná
Obraz so zámerom ´Privolanie toho pravého, vysnívaného partnera do života´_Originál DAROVANÝ_kópia možná
Obraz so zámerom ´Povzbudenie vášne, zlepšenie kvality sexuálneho života´_Originál PREDANÝ_kópia možná
Obraz so zámerom ´Povzbudenie vášne, zlepšenie kvality sexuálneho života´_Originál PREDANÝ_kópia možná
Obraz so zámerom ´Sebarealizácia, kreativita´_Originál DAROVANÝ_kópia možná
Obraz so zámerom ´Sebarealizácia, kreativita´_Originál DAROVANÝ_kópia možná

Moje obrazy v interiéri