Cenník

Konzultácia k energetickým obrazom podporujúcim zámer 

Rozhovor s klientom určeným na identifikáciu najvhodnejšieho zámeru a jeho formulácie,  vysvetlenie procesu tvorby reality, zákonitostí manifestácie, integrácie do bežného života, zodpovedanie otázok, čas trvania cca 1 - 1,5 hod.

30€

Energetický obraz podporujúci zámer

Tvorba na základe predchádzajúcej konzultácie, 

cena je variabilná, závisí od veľkosti plátna, zložitosti zámeru, času potrebného na tvorbu. V prípade odberu obrazu sa cena konzultácie zámeru odpočítava.

50-200€

Akákoľvek ďalšia konzultácia

cca 1 - 1,5 hod.

30€

Fotokópia energetického obrazov podľa vlastného výberu

Cena podľa štandardizovaného cenníka alebo na vyžiadanie podľa rozmerov obrazu, energetické nabitie obrazu podľa individuálnych zámerov klienta. Ide o kvalitnú fotokópiu so skrytým dreveným rámom.

50-85€

Dvojterapia " Otvorenie" so mnou a terapeutom Tomášom Fodorom

Rebirthing (dýchacie techniky), psychosomatická terapia, bioenergetika, čas trvania 2 - 2,5 hod.

90€

Energetické ošetrenie Access Bars

Certifikovaná služba z ponuky Access Consciousness, v cene je zahrnutá konzultácia, čas trvania 1 - 1,5 hod. Odmena terapeutovi za prvé sedenie je dobrovoľná.

50€

Energetické ošetrenie Access Energetic Facelift

Certifikovaná služba z ponuky Access Consciousness, v cene je zahrnutá konzultácia, čas trvania 1 - 1,5 hod. Odmena terapeutovi za prvé sedenie je dobrovoľná.

50€

Individuálna "Arte - terapia"

Preniknite do vlastného vnútra pomocou techník koloroterapie - terapie farbami. Dovoľte si prežiť emócie naplno a nastaviť si tak svoje osobné ciele. Procesom si prejdeme spoločne. Rozhovor, meditácia, maľba akrylom na plátno, integrácia.

Materiál v cene.

40€/hod

Štandardizovaný cenník kópií energetických obrazov podporujúcich zámer v EUR bude čoskoro k dispozícii. Dovtedy Vám možné rozmery a ceny k nim poskytnem na vyžiadanie.

Objednajte sa tu:

Vyplňte všetky potrebné údaje a my sa Vám čo najskôr ozveme späť.